درباره ما

نقطه اتصال جوانان خوش ذوق و متخصص

تلگرام طراحی سایتبا عضویت در کانال تلگرام آذرین وب بیشتر به ما نزدیک شوید و از آخرین رویدادها ، تخفیف ها و نمونه کارها مطلع شوید.

با کلیک به روی این دکمه و کلیک در join in به راحتی عضو کانال ما شوید.

اولین قدم!

 

در سال 88 گروهی با نام ایده پردازان آذرین با چند نفر از دوستان وب مستری ایجاد کردیم، کار ما ایده پردازی و اجرای ایده برای عموم و یا اجرای ایده های خودمان بود! سال 89 بود ایده ای را به نام "وب چرخ" استارت زدیم ، این سایت تقریبا مانند سایت سازی عمل میکرد که شباهت زیادی به شبکه اجتماعی داشت!

این سایت پس از 1 سال با توجه به بزرگ شدن حجم دیتابیس ، نیازمند سرور شده بود ، از این رو سروری را تهیه کردیم. با توجه به اینکه هم نیروی کافی و هم تخصص بالایی در این زمینه داشتیم ، همین سرور باعث شد بخش هاستینگ گروه را ایجاد نماییم. بعد از فعالیتی که در زمینه هاستینگ داشتیم ، با توجه به دانش و تخصص کافی در زمینه طراحی وب سایت ، تصمیم گرفتیم که بخش طراحی وب سایت را به سایت اضافه کنیم... 

گروه ایده پردازان آذرین از سال 91 به صورت رسمی دفتر خود را افتتاح و فعالیت خود را با نام تجارت الکترونیک آذرین وب ادامه میدهد.

 

مشتریان آذرین وب

 

آذرین وب در جشنواره وب سال 1393 موفق به دریافت بهترین طراحی سایت در موسسات آموزشی شد. مشاهده این وب سایت در سایت رسمی جشنواره وب ایران 

 

آذرین وب در جشنواره وب سال 1394 موفق به دریافت بهترین طراحی سایت در موسسات آموزشی شد. مشاهده این وب سایت در سایت رسمی جشنواره وب ایران 

 

سرورهای هاستینگ آذرین وب دارای گواهینامه های معتبری از شرکت های معروف و بین المللی میباشند و این موفقیت باعث تضمین امنیت و پایداری سرورهای میزبانی وب آذرین وب شده است.

 

 

شرکت آذرین وب از اولین دارندگان نماد عضویت رسمی در صنف کسب و کاران اینترنتی میباشد ، جهت مشاهده گواهی اینجا را کلیک نمایید.

 مشتری طراحی سایت

بسیار حرفه ای و سریع، تمام سلایق و درخواست های مارا با بهترین کیفیت ممکن اعمال و اجرا کردند.

بازرگانی نفت و گاز - آرادپرشیا

مشتری طراحی سایت

طراحی سایت کارخانه پایدار زاگرس 3 بار بازطراحی شد تا توسط ما پسند شود ، این یعنی مشتری مداری واقعی.

کارخانجات - پایدار زاگرس

مشتری طراحی سایت

از گروه طراحی آذرین تشکر میکنیم که باعث شدن 2 سال متوالی در جشنواره وب بهترین باشیم.

انتشارات - مهروماه

مشتری طراحی سایت

سریعترین حالت ممکن و کیفیت بالا، طرح اختصاصی اجرا کردند و از پشتیبانی کاملا راضی هستیم.

تولید برق دماوند - برق توانیر