درباره کارت تخفیف طراحی سایت (آذربُن)

شماره تماس: 8-02144755627

تخفیف طراحی وب سایت

گروه آذرین وب در راستای قدردانی از مشتریان خود به پاس اعتماد به آذرین وب و  برای هموار سازی مسیر ادامه همکاری های آینده در نظر دارد با ارائه کارت ویژه  تخفیف آذربن با کد اختصاصی و به نام مشتریان عزیز گامی در این جهت برداشته تا هدیه ای  باشد هرچند ناقابل به شما عزیزان . اگر شما نیز از مشتریان آذرین وب هستید یا قصد سفارش وبسایت در آینده را دارید میتوانید از مزایای این کارت بهره برده و ازتخفیفات ویژه طرح آذربن استفاده کنید.

آذربن چیست؟

آذربن , همانطور که از اسم آذربن پیداست بن تخفیفی است برای سفارش خدمات آذرین وب، شما بعد از اولین سفارش طراحی وبسایت و در روز تحویل سایت خود، یک کارت آذربن به همراه برگه تحویل سایت دریافت میکنید که یک کد 16 رقمی روی آن درج شده.این کد 16 رقمی با نام شما در سیستم سامانه مشترکین آذرین وب درج میشود بعد از درج کد شما در سیستم آذرین وب با هر سفارش جدید طراحی سایت  15%  تخفیف از کل مبلغ سفارش برای شما لحاظ میشود.

این سفارش اگر از طریق وبسایت آذرین وب به نشانی azarinweb.com ثبت شود نیازمند درج کد 16 رقمی در بخش ثبت سفارش میباشد ، و اگر به صورت حضوری یا تلفنی ثبت شود نیازمند اعلام یا ارائه کارت یا کد 16 رقمی و تطبیق آن با مشخصات مشتری میباشد.


"انقضای این کارت به مدت یک سال بوده و با هر بار سفارش یک سال تمدید میشود"
 

مشتریان عزیز به 2 صورت کلی میتوانند از این کارت استفاده کنند:
  1. سفارش وبسایت های مختلف برای خود یا دوستان و  آشنایان و ارائه 15 % تخفیف به عنوان هدیه به آنها
  2. همکاری با آذرین وب و جذی مشتری با استفاده از کارت و دریافت 15% تخفیف به عنوان پورسانت
 

تخفیف طراحی وب سایت
اشخاصی که از طریق آذربن شما ثبت سفارش میکنند خود هنگام تحویل وبسایت یک کارت آذربن دریافت خواهند کرد. توجه داشته باشید که 2 آذربن همزمان قابل استفاده نمیباشد.
 
آذرین وب این تخفیف را با کاهش سود خود اعمال نموده و قیمت ها قبل از تخفیف هیچگونه افزایشی نداشته اند. تمامی قیمت های آذرین وب سالانه بررسی و تمدید میشوند.

در صورتی که تا پایان انقضای کارت آذربن هیچ سفارشی از سمت دارنده کارت درج نشود کارت فاقد اعتبار و کد 16 رقمی به کارت جدیدی منتقل میگردد.

افرادی که انقضای کارت آذربن آنها به اتمام رسیده برای تمدید مجدد این کارت میبایست سفارش جدیدی را بدون تخفیف و به صورت معمولی ثبت نمایند.

بازگشت

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟