وبلاگ

آخرین مطالب آذرین وب

آغاز فروش آنلاین خودرو در دیجی کالا

هنوز مدت زیادی از شگفت زدگی کاربران اینترنت در ایران به علت آغاز فروش لباس، عطر و ادکلن و پوشاک آقایان و بانوان در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا نگذشته بود که فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از تاریخ 28 دی ماه 1395 فروش انواع اتومبیل را آغاز کرد، اقدامی شگفت آور که شاید کمتر کسی انتظار آن را از دیجی کالا داشت.
زمستان 95 اخبار

سئو سایت

سئو بهترین راه برای افزایش بازدید سایت و در نتیجه افزایش فروش محصولات یا خدمات سایت به صورت هدفمند به مشتریان است. تعریف سئو چیست؟ SEO خلاصه شده کلمات Search engine optimization است که به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر نظیر این سایت ها می باشد.
زمستان 95 مقالات آموزشی

دیتابیس چیست

دیتابیس چیست، پایگاه داده چیست، Database چیست، تعریف دیتابیس: دادِگان (پایگاه داده ها یا بانک اطلاعاتی) به مجموعه ای از اطلاعات با ساختار منظم و سامانمند گفته می شود که در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت کاربرد دارد. این پایگاه های اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاه ها و رایانه ها قابل خواندن و قابل دسترسی باشند ذخیره می شوند. البته چنین شیوه ذخیره سازی اطلاعات تنها روش موجود نیست و شیوه های دیگری مانند ذخیره سازی ساده در پرونده های طراحی سایت نیز استفاده می گردد.
زمستان 95 مقالات آموزشی

تاثیر هاست بر سئو سایت

تاثیر هاست بر سئو اجتناب ناپذیر است. یکی از مهمترین فاکتورهای موثر در سئو سایت هاست است. موقعیت هاست، سرعت، پایداری، امنیت و سازگاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در واقع خرید هاست زیرساخت لازم برای سئو سایت را فراهم میکند.
زمستان 95 مقالات آموزشی
مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟