طراحی سایت شرکت بیمه و نمایندگی بیمه

معرفی انواع سایت

امروزه هرگونه کسب و کاری که به منظور ارائه محصولات و یا خدمات شکل می گیرد به دلایلی مانند : معرفی به عموم مردم ، یافتن بازار هدف ، و تبلیغات گسترده به طراحی سایت و پرتال اینترنتی نیاز دارند . شرکت های بیمه نیز از این قاعده مستثنا نبوده و هرکدام از نمایندگی‌های بیمه می‌توانند وبسایتی مختص به خود و کاملا جدا از وبسایت اصلی شرکت بیمه داشته باشند.


امروزه با افزایش نمایندگی های بیمه در سراسر کشور رقابت بین این نمایندگی ها بسیار مشکل میباشد ، طراحی سایت برای نمایندگی های بیمه نه تنها به افزایش اعتبار آنها کمک میکند ، بلکه باعث افزایش و راحتی فروش خدمات میشود.

در طراحی سایت بیمه و نمایندگی های بیمه مواردی از قبیل : بهینه سازی ( سئو ) ، رابط کاربری آسان ، طراحی گرافیک و امکانات خاص از اهمیت زیادی برخوردار بوده و تاثیر مستقیم در ارتباط با مشتری و فروش میگذارد.

طراحی وبسایت بیمه و نمایندگی های بیمه میتواند دارای بخش های جداگانه برای فروش انواع بیمه ، مدیریت مشتریان ، معرفی خدمات باشد که خودکار و اتوماتیک بودن تمام این بخش ها به افزایش فروش و مشتری کمک بزرگی خواهد کرد. از امکانات سایت شرکت بیمه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
 1. قرار دادن شبکه های اجتماعی
 2. فرم همکاری و درخواست بیمه
 3. گالری تصاویر
 4. تعرفه های خدمات
 5. نمایش ویدئو
 6. امکان خرید و پرداخت آنلاین بیمه
 7. سیستم ارسال پیامک
 8. جستجوی پیشرفته
 9. صفحه ای برای درج فرم استخدام
 10. بخش اخبار
 11. درج مقالات در سایت بیمه
 12. و نمایندگی های بیمه
 متقاضیان طراحی سایت شرکت های بیمه ،طراحی سایت نمایندگی های بیمه ،طراحی وب سایت کارگزاران بیمه و طراحی سایت کارشناسان بیمه میتوانند با کلیک روی دکمه سفارش طراحی سایت از میان بسته های امکاناتی طراحی سایت بیمه و نمایندگی بیمه بسته طراحی سایت مورد نظر خود را انتخاب نموده و سفارش دهند.میهمان
پاسخ 18 تیر 1395 23:55 امیرحسین
طراحی سایتتون فوق العاده زیبا و متفاوته
مدیر کل
پاسخ 7 مرداد 1395 12:42 اسدی

تشکر از اعلام نظر شما

ارسال نظر

نام شما :*
ایمیل شما :*
پیام شما :
کد امنیتی : *  عکس خوانده نمی شود

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟