شرکت طراحی سایت آذرین وب

طراحی فروشگاه اینترنتی • طراحي سایت شرکتی اختصاصی • سئو و بهینه سازی • طراحی باشگاه مشتریان

Loading…

جدیدترین نمونه کارها

آخرین پروژه های طراحی سایت ، اپلیکیشن و گرافیک
تمام نمونه کارها
Loading…

جدیدترین نمونه کارها

از آخرین پروژه های ما دیدن کنید!
تمام نمونه کارها
روند اجرای پروژه در آذرین وب
مشاوره و هدف گذاری پروژه

مشاوره و هدف گذاری پروژه

در ابتدای همکاری کارشناسان آذرین وب به صورت رایگان جلساتی را با کارفرما برگزار میکنند جهت ارائه مشاوره کلی و تخصصی و هدف گذاری پروژه جهت مشخص شدن زمان و برآورد هزینه دقیق جهت اجرای پروژه... کافیست تا برای شروع با ما تماس بگیرید.

تماس با ما مرحله اول
عقد قرارداد

توافقات و عقد قرارداد

بعد از ارائه مشاوره و نهایی شدن تصمیم گیری ها و موضوع پروژه ، قرارداد رسمی بین شرکت آذرین وب و کارفرما عقد میگردد که طبق این قرارداد پروژه بعد از پرداخت پیش پرداخت شروع میشود و روند زمانبندی پروژه خدمت کارفرما ارائه میگردد.

مشاهده شرایط پرداخت مرحله دوم
طراحی گرافیک سایت

طراحی و ارائه نسخه گرافیکی

پروژه ها در آذرین وب به این شکل انجام میشوند که ابتدا نسخه گرافیکی به کارفرما ارائه میشود تا نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دهد. تا زمانی که طرح گرافیکی به تایید نهایی کارفرما نرسیده باشد ، پروژه به مرحله کدنویسی وارد نمیشود.

مرحله سوم
کدنویسی فرانت-اند و بک-اند

کدنویسی فرانت-اند و بک-اند

بعد از تایید گرافیک توسط کارفرما ، در این مرحله نسخه گرافیکی پروژه توسط برنامه نویس ها کدنویسی میشوند و آماده ی اجرا بر روی فضای وب یا دیوایس میشوند.
این مرحله خود دو مرحله جداگانه دارد که یکی مربوط به کدنویسی سمت کاربر میباشد و دیگری برنامه نویسی سیستم میباشد که از لحاظ ظاهری قابل مشاهده نمیباشد و کارهای پشت پرده را در پروژه انجام میدهد.

مرحله چهارم
تحویل پروژه و آموزش

تحویل پروژه و آموزش

بعد از اجرا و تحویل پروژه به کارفرما ، تسویه نهایی مبالغ پروژه انجام میشوند و آذرین وب تمامی اطلاعات مدیریتی و لازم را به کارفرما ارائه میدهد. همچنین آموزش های اولیه به همراه یک نسخه فیلم آموزشی اختصاصی از پروژه به کارفرما تحویل داده میشود.

مقالات آموزشی مرحله پنجم
پشتیبانی سالانه

پشتیبانی سالانه از پروژه

تمامی پروژه های آذرین وب دارای یکسال پشتیبانی و میزبانی رایگان میباشند ، از سال دوم به بعد خدمات پشتیبانی و میزبانی نیازمند تمدید خواهد بود که به میزان درصدی از مبلغ کل پروژه در قرارداد ثبت و تعیین میگردد.

اتمام پروژه و شروع تعهد!

معرفی محصولات

نرم افزارهای تحت وب آذرین وب
فروشگاه ساز
نسخه 3.1
سایت ساز
نسخه 2.0
رزرواسیون آنلاین
نسخه 1.0

بسته های پیشنهادی آذرین وب

امکانات پیشنهادی آذرین وب برای انواع وبسایت و فروشگاه
تمام بسته ها

بسته های پیشنهادی آذرین وب

امکانات پیشنهادی آذرین وب برای انواع وبسایت و پروژه
تمام بسته ها

جدیدترین مقالات آذرین‌وب

مقالات آموزشی و تخصصی
سبک مدرن
این سبک از طراحی که به طراحی فلت Flat معروف است ، دارای گوشه های تیز و بدون سایه میباشد که در آن سعی میشود بیشتر راحتی کاربر در نظر گرفته شود.
بیشتر بدانید
سبک سنتی
همان طراحی گرافیکی است که از حرکت ها و تصاویر بسیار استفاده میشود. اینگونه پروژه ها زیبایی خاصی دارند اما ممکن است پروژه کمی سنگین شود.
بیشتر بدانید
سبک ترکیبی
این نوع که توسط آذرین وب انجام میپذیرد، ترکیبی از سنتی و مدرن میباشد که زیبایی و گرافیکی بودن پروژه کنار کارایی و راحتی کاربر قرار میگیرد.
بیشتر بدانید

صفحه اول گوگل رویا نیست!

همانطور که مشاهده میکنید آذرین وب در تمام کلمات مرتبط با طراحی سایت در صفحه اول گوگل حضور دارد ، شما نیز میتوانید از خدمات سئو و بهینه سازی ما استفاده کنید.

خدمات سئو

بدون محدودیت مکانی و زمانی

سئوی وب سایت تنها روش تبلیغاتی است که محدودیت مکانی و زمانی را برای کسب و کار شما از بین میبرد و در 24 ساعت شبانه روز در نتایج جستجوی مردم دیده میشوید.

خدمات سئو

تولید محتوای اختصاصی

در صورت عقد قرارداد با آذرین وب جهت ارائه خدمات سئو ، کارشناسان آذرین وب خود با توجه به نوع کسب و کار شما ، تولید محتوای اختصاصی میکنند!

خدمات سئو

چرا سئو و بهینه سازی؟

سئو باعث افزایش زنگ خور و مراجعه کنندگان شما میشود ، چرا که امروزه اکثر مردم درباره هرچیزی ابتدا آنرا در اینترنت جستجو و انتخاب میکنند!

خدمات سئو

خدمات طراحی اپلیکیشن

امروزه اکثر سایت ها ، مخصوصا سایت های فروشگاهی و خدماتی ، نیازمند اپلیکیشن های اندروید و آی او اس هستند ، چرا که بیشتر مردم از نرم افزارهای گوشی جهت انجام کارها استفاده میکنند.
مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟