چرا آذرین وب؟

شماره تماس: 8-02144755627

معرفی خدمات طراحی وب سایت آذرین وب

حرفه ی طراحی سایت در دنیای امروز با پیشرفت های چشمگیری مواجه بوده و مانند گذشته نمیتوان با سطحی در نظر گرفتن این بخش از کسب و کار و با استفاده از سیستم های بی کیفیت ، بدون امکانات و  غیر اصولی انتظار درآمد زایی  و موفقیت از کسب و کار و تجارت داشت.


امروزه بزرگترین کمپانی ها ، معروف ترین برند ها و موفق ترین اشخاص توجه ویژه ای به حوزه وب و طراحی وبسایت خود دارند به طوری که هر روز از فروش و ارائه خدمات به صورت  فیزیکی کاسته شده و فروش و ارتباطات آنلاین جایگزین آن میشود حتی برخی شرکت ها به طور کل وارد فضای وب و فروش آنلاین شده و با حذف فروش فیزیکی پا به این عرصه پردرآمد  و بکر گذاشته اند.


گروه طراحی سایت آذرین وب از سال 1389 پا به عرصه طراحی وب گذاشته و در طی سالیان گذشته همواره سعی در حفظ و ارتقای کیفیت کاری، رضایت مشتری و پیشرفت در ارائه خدمات داشته است.

گروه آذرین وب دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و عضو رسمی انجمن کسب و کار اینترنتی ایران میباشد، آذرین وب نماینده رسمی شرکت resello در ضمینه ثبت دامنه های بین المللی و دارای گواهینامه پشتیبانی فنی هاست از cpanel میباشد.


گروه آذرین وب با نام کامل تجارت الکترونیک آذرین وب با طراحی بیش از صدها نمونه سایت و فروشگاه اینترنتی و همچنین میزبانی آنها در تمامی زمینه ها توانسته تجارب خوبی در زمینه  طراحی وب کسب نماید بر همین اساس کلیه سایت ها و فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط گروه آذرین وب بر اساس اصول و ضوابط روز دنیا چه از نظر گرافیکی و ظاهری و چه از نظر برنامه نویسی و امکاناتی بوده و فاقد مشکلات امنیتی، ظاهری، مدیریتی و امکاناتی میباشد.


گروه آذرین وب در راستای بهبود رابط کاربری وبسایت خود و ارتباط بهتر مشتریان محترم با سایت اقدام به به روز رسانی سایت و طراحی نخستین سیستم سفارشگیری تمام موضوعی وبسایت کشور در سال 1394 نموده که این پروژه پس از 3 ماه کار مداوم در اردیبهشت 1395 به پایان رسیده و وبسایت آذرین وب به شکل کنونی درآمد.


بر اساس سیستم فعلی شما میتوانید به راحتی و براساس نیاز خود سایت مورد نظر خود با امکانات مناسب را سفارش دهید آذرین وب برای هر موضوعی که ممکن است احتیاج به طراحی سایت داشته باشد بسته های امکاناتی دو ستاره، سه ستاره، چهارستاره و پنج ستاره طراحی نموده کها شما عزیزان میتوانید بهترین بسته را با توجه به نیاز خود انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت نمایید، همچنین میتوانید در بخش بسته دلخواه لیست امکاناتی که برای سایت یا فروشگاه اینترنتی خود در نظر دارید را برای ما ارسال کنید تا گروه آذرین وب آن امکانات را برای شما لحاظ نماید.
برای این کار کافیست به لینک زیر بروید:


پس با خیال راحت و با اعتماد به معمار زندگی مجازی میتوانید همین امروز وبسایت خود را سفارش دهید...

بازگشت

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟