چرا طراحی وب سایت؟

شماره تماس مشاوره: 8-02144755627


همه میدانیم که این روزها تقریبا تمام کسب و کارها نیازمند وب سایتی هستند تا در دنیای مجازی حضور داشته باشند ، چرا که میتوانند با هزینه کمتری نسبت به انواع تبلیغات ، به صورت 24 ساعته توسط بیش از 40 میلیون کاربر فعال ایران دیده شوند و همچنین بدون محدودیت مکانی و زمانی فروش و یا معرفی محصول و خدمات داشته باشند!
مورد بالا را گفتیم تا یکی از دلایل داشتن سایت را بدانید ، اما چرا طراحی وب سایت؟


این روزها بسیاری میتوانند سایت هایی با هزینه های بسیار بسیار پایین و یا حتی رایگان ایجاد کنند و در اختیار شما قرار دهند ، اما آیا این سایت ها پاسخگوی شما هستند؟ آیا تاثیر مثبتی در کسب و کار شما داشته است؟

این سایت ها ، همان سایت هایی هستند که بالاخره یک روز از بین خواهند رفت و پشتیبانی نخواهند شد! همچنین هیچ کمکی به کسب و کار شما نخواهد کرد....

فرق طراحی وب سایت با اینگونه سایت ها چیست؟
تیم آذرین وب با طراحی وب سایت اختصاصی ، سایتی را برای شما ایجاد میکند که با توجه به کسب و کار شما و نوع آن طراحی و برنامه نویسی شده است. به عنوان مثال یک سایت قنادی با استفاده از سایت های بسیار کم هزینه و یا رایگان فقط میتواند اطلاعات تماس خود و تصاویری از محصولاتش را نمایش دهد، اما آذرین وب میتواند سایتی را ایجاد کند که کاربر بتواند کیک تولد سفارش دهد و طرح آنرا انتخاب و حتی متن تولد روی کیک را نیز خود بنویسد و انتخاب کند!هدف از طراحی سایت:
- افزایش مخاطب
- افزایش فروش
- برندسازی مثبت
- فعال سازی شبکه های اجتماعی
- بررسی رضایت مشتریان
- دریافت بازخوردها
- جذب همکار
- و...