وبلاگ

آخرین مطالب آذرین وب

تفاوت های Css و Css3 از نگاه نزدیک

در این مقاله ما می خواهیم شما را با css و تفاوت آن با css3 آشنا کنیم. Css چیست؟ css یا Cascade Style Sheets زبان برنامه نویسی است که درآن نواقص که در زبان html وجود دارد را پر می کند و به گونه ای مکمل زبان html است و آن را کامل می کند.
تابستان 96 مقالات آموزشی

طراحی سایت علی بابا

علی بابا در سال 1390 با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشور فعالیت خود را در زمینه رزرو و فروش بلیط آغاز نمود.علی بابا کامل ترین سیستم جستجو بلیط های سیستمی و چارتز می باشد و این امکان را به کاربران خود داده است تا در کمترین زمان رزرو و خرید بلیط را انجام دهند.
تابستان 96 معرفی انواع سایت

9 اشتباه رایج در طراحی وب سایت (قسمت دوم)

راهی برای جستجو موجود نباشد خیلی اوقات به صفحات وب مراجعه می کنید و اطلاعات زیادی می بینید و هر چه دنبال امکان جستجو می گردید پیدا نمی کنید یا اصلا به درد نمی خورند و یا غیر فعال هستن ! یکی از بدترین مشکلات و نکته هایی که در یک سایت می تواند پیش بیاید همین است!
تابستان 96 مقالات آموزشی

9 اشتباه رایج در طراحی وب سایت (قسمت اول)

یکی از مهم ترین مسائلی که باید در طراحی وب سایت مد نظر داشته باشید ، تست و آزمایش وب سایت می باشد. تست و آزمایش وب سایت ، به معنای تست کیفیت استفاده از کاربران وب سایت می باشد. هر فردی ، طراحی های مورد علاقه خود را می پسندد. همه کاربران وب سایت ها دوست دارند تا خیلی راحت بتوانند از وب سایت استفاده کنند و نیازی به یادگیری مهارت های خاص در زمینه جستجوی مطالب مورد نظر نداشته باشند
تابستان 96 مقالات آموزشی

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟