وبلاگ

آخرین مطالب آذرین وب

جاوا اسکریپت و سئو (قسمت دوم)

چگونه مطمئن شویم که Google و سایر موتورهای جستجو میتوانند محتوای شما را دریافت کنند 1. تست راه حل محبوب برای حل و فصل جاوا اسکریپت احتمالا چیزی را حل نمیکند. ارائه گوگل با تجربه مشابه به عنوان جستجوگر، سناریو مورد نظر گوگل است.
پاییز 96 مقالات آموزشی

Link Juice چیست؟

Link Juice یک اصطلاح عامیانه در دنیای سئو است که به قدرت منتقل شده به یک طراحی سایت از طریق لینک به منابع داخلی و خارجی اشاره می کند. یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده رتبه سایت شما (رتبه PageRank) است. راه های زیادی برای کسب لینک از وب از طریق تلاش های مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد.
پاییز 96 مقالات آموزشی

جاوا اسکریپت و سئو (قسمت اول)

درک جاوا اسکریپت و تاثیر بالقوه آن در عملکرد جستجو، یک مهارت اساسی در حرفه سئو مدرن است. اگر موتورهای جستجو نتوانند یک سایت را ردیابی کنند یا محتوای آن را تجزیه و تحلیل کنند، هیچ چیزی برای ایندکس وجود ندارد و سایت نمیتواند رتبه بندی کند.
پاییز 96 مقالات آموزشی

تاثیر تعداد کارکتر محتوا بر سئو

وقتی به نوشتن متن برای وبلاگ و پست های رسانه های اجتماعی می پردازیم، بسیاری از بازاریابان تعجب می کنند: "اما محدودیت کاراکتر چیست؟" این یک سوال اصلا ساده نیست - گاهی اوقات، توسط پارامترهای تعیین شده توسط کانال های خاصی پاسخ داده می شود. و در موارد دیگر نیز، این مسئله بیشتر به یک حالت ایده آل اشاره میکند.
پاییز 96 مقالات آموزشی

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟