وبلاگ

آخرین مطالب آذرین وب

طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت و طراحی وب سایت با توجه به امکاناتی که برای آنها در نظر میگیریم میتوانند در دسته بندی های مختلفی قرار گیرند. به عنوان مثال سایت های فروشگاهی گاهی میتوانند مثل سایت دیجی کالا کامل و دارای امکانات پیشرفته و فراوانی باشد و گاهی نیز میتواند یک سایت فروشگاهی ساده و بدون امکانات نیز باشد.
تابستان 96 معرفی انواع سایت

طراحی سایت بامیلو

امروزه بیشتر افراد ترجیح میدهند در منزل خود مایحتاج روزانه و لوازم منزل ،پوشاک و... را از منزل و براحتی و سرعت بیشتری خرید نمایند و احتمالا نام سایت فروشگاهی بامیلو به گوشتان خورده است و تا حدودی از تجارت این سایت با خبر هستید، طراحی سایت بامیلو یکی از سایت های موفق در زمینه طراحی سایت تجارت الکترونیک می باشد که در آن محدودیتی در فروش کالا وجود ندارد.
تابستان 96 معرفی انواع سایت

طراحی سایت گوگل پسند

منظور این مقاله رعایت اصول و مواردی است که پس از اجرای آن، سایت شما از دید موتور جستجوگر گوگل محبوبیت قابل توجهی داشته باشد. پس قطعا مخاطب این مقاله وبمسترانی هستند که جایگاهشان در صفحه نتایج گوگل برایشان اهمیت دارد چراکه منفعت تجاری این زیادی دارد. و این علم بیش از هر شخص دیگر در اختیار مسئول سئو یا همان بهینه سازی موتور جستجوست.
تابستان 96 مقالات آموزشی

تفاوت طراحی سایت html4 و html5

Html زبان برنامه نویسی می باشد که از طریق آن شما می توانید یک صفحه وب را طراحی کنید و در آن پایه اصلی که نیاز های اولیه یک طراحی سایت نیاز دارد را داراست.
تابستان 96 مقالات آموزشی

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟