وبلاگ

آخرین مطالب آذرین وب

تعطیلات نوروزی 1396

ضمن تبریک پیشاپیش نوروز باستانی و جشن بزرگ چهارشنبه سوری خدمت کلیه همکاران ، مشتریان و مردم عزیز ایران ، به اطلاع میرساند شرکت آذرین وب از تاریخ 95/12/27 لغایت 96/1/6 تعطیل بوده و ارتباط با همکاران و مشتریان از طریق پنل مشتریان آذرین وب و همچنین تلگرام شرکت مقدور خواهد بود.
95 اطلاعیه ها

معیار های برتری در طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی امروزه از اهمیت بالایی در جهان برخوردار است، این عمر در کشور ما نیز طی چند سال گذشته مورد توجه قرار گرفته است. شاید تا همین چند سال پیش میتوانستید با طراحی ساده ترین فروشگاه اینترنتی به اعداف درآمدی خود دست یایید، زیرا رقابت چندانی در بین فروشگاه های اینترنتی ایران وجود نداشت.
زمستان 95 اخبار

تبلیغات در فروشگاه اینترنتی

تبلیغات در اینترنت و فضاهای مجازی میتواند به روش های مختلفی انجام شود که یکی از روش های مرسوم آن تبلیغات در فروشگاه های اینترنتی میباشد.
زمستان 95 اخبار

بهترین های طراحی فروشگاه اینترنتی در دنیا

معیار انتخاب بهترین های طراحی فروشگاه اینترنتی در ایران در مقیاس با فروشگاه های دیگر کشورها بسیار متفاوت است زیرا ممکن است در کشور های سلایق بصری و سوابق خرید از فروشگاه های اینترنتی افراد با کشور ما متفاوت باشد. در کشورهای اروپایی گرافیک در طراحی فروشگاه اینترنتی از اهمیت کمتری نسبت به کشور های آسیایی برخوردار است و بیشتر به جنبه ی امکاناتی و کاربردی سایت ها توجه میکنند.
زمستان 95 اخبار

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟