وبلاگ

آخرین مطالب آذرین وب

سرعت سایت در طراحی سایت چگونه بالا می رود؟

مهمترین عامل در موفقیت طراحی سایت، سرعت آن می باشد و نیز سرعت سایت در بهینه سازی آن نیز تاثیر مستقیمی دارد. کاربرانی که وارد سایت می شوند، از آن سایت انتظار سرعت بالا را دارند و اگر انتظار آنها برطرف نشود مطمئنا از سایت شما خارج می شوند و به سمت سایت های سریع تر و سبک تر می روند.
تابستان 96 مقالات آموزشی

اپلیکیشن اندروید چه ویژگی هایی دارد

همانطور که پیش تر گفته شد امروزه استفاده از موبایل ها و تبلت ها افزایش چشم گیری داشته است،مخصوصا استفاده از گوشی های اندروید به علت کاربری آسانتر کاربر بیشتری دارد. از ویژگی هایی که یک طراحی اپلیکیشن اندروید خوب می تواند داشته باشد، میزان حجم پایین آن می باشد. هرچه میزان حجم اپلیکیشن پایین تر باشد اجرا آن نیز سریع تر می باشد و نیز فضای کمی را در موبایل کاربر می گیرد و چرا که هر چه حجم بیشتر باشد قطعا کاربر آن را حذف می نماید بنابراین حجم پایین دوام بیشتری نیز دارد.
تابستان 96 مقالات آموزشی

اولین قدم برای طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای نسبت به طراحی سایت های دیگر هزینه بیشتری ر ا دارد اما اولین قدم برای طراحی سایت حرفه ای باید هدف خود را از داشتن این سایت و امکاناتی را که لازم دارید مشخص نمایید.
تابستان 96 مقالات آموزشی

سایت های برتر دنیا در تجارت الکترونیک

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، فروشگاهی است در آن بدون صرف هزینه اضافی بدون واسطه حتی هزینه رفت وآمد محصولات را سفارش می دهد و با سرعت بیشتری در دسترسش قرار می گیرد.
تابستان 96 مقالات آموزشی

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟