17 نوع لینک برای جلوگیری از اسپم (قسمت دوم)

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1158

17 نوع لینک برای جلوگیری از اسپم (قسمت دوم)

بسیاری از مقاله با هدف قراردادن لینک ها وخصوصا لینک های دنبال شده که به صورت خودکار تولید شده اند. گوکل لینک حساب مقاله ها برای محتوای سایت با پایین درنظر گرفته است.

مقاله EZINE وقابلیت سئو

شاید شما متعجب هستید که چگونه میشود قسمتی از روندها را  به دست آورد اما خوشبختانه شما درمورد فهرست مقاله ها به من ملحق شده اید.لینک مقاله ها میتواند قانونی باشد یعنی به صورت کلی بجای جریمه شدن کاهش میابد.درتمام لینک های اسپم خطر دریافت جریمه درصد بالاتری دارد.

4.وبلاگ های تک محتوایی

نام نهادن وبلاگ های 2.0 وب سایت توسط اسپمرها این دوصفحه به نام های ,thumblr  wordpress  هیچگاه دوباره دیده نخواهند شد.با وجود رواج انها این سایت ها اقدام بخصوصی برای رتبه بندی انجام نمیدهند. لینک ها با حجم کم  وارد شده و بدون هیچ ضربه ای خارج میشوند.آنها برای این موضوع پافشاری میکنند زیرا قبل از آن هیچ اقدامی به این شکل انجام نشده است.

5.لینک های عریض

گوگل تمام لینک های عبور را فلج میکند زیرا لینک هایی برای ساخت های خارجی چه بمب های گوگل و چه لینک های پرداخت شده را مشخص میکند.

درجای دیگر آیا شما مایل به استفاده از لینک که کاربران مایل به کلیک برروی آن نیستند خواهید بود؟

برای جلوگیری از بروز اسپم الگوریتم پنگوئن تعدادی از سایت ها را که با تناسب عریض به صورت چندگانه بررسی میشود را نابود میکند.اگرچه تم های  وردپرس رایگان که ایجاد کننده صفحه با متن لینک هستندوحالا تعداد زیاد تم های ورد پرس درحال انتخاب بروزرسانی ها وخارج کردن همین لینک ها هستند.

الگوریتم پنگوئن به عصبی شدن شما از لینک پلاگین در طراحی وب که بایست هک الگوها ویا استفاده بیش از حد از متن لینک که به همه آسیب میرساند راناشی میشود،اهمیتی نمیدهد.این روند نشان میدهد که صنعت پخش عریض این لینک ها امن نیست.

6.لینک های پرداخت شده در محتوا

هیچگاه یک راه امنیتی کامل برای جلوگیری ازکشف لینک پرداخت شده وجود ندارد.گفته شده که هنگامی با اثر انگشت کارمهمی را انجام میدهید اسان تراز ان است که حتی فکرش بکنید.باید به فروشنده های خود اعتماد کنید و آن را مشخص کنید.

اگریک خریدار که شما هیچ رابطه ای با او ندارید بدون دقت یک لینک را بخرد سایت میتواند طی یک بررسی او را شناسایی کند ودرنهایت به شما باز گرداند.شما لینک ها خریداری میکنید واین کار برای شما کافی است و مطمئن باشید که همه راجع به کاری که انجام میدهید مطمئن هستند.

7.تعویض لینک،چرخ ها و...

دررابطه با صحبت راجع به اثر انگشت من معتقدم که ساخت ماشین برای یادگیری و شروع با یک تصویر ولینک شناخته شده با خطوط راهنما که شما میتوانید از طریق لینک سایت ها ولینک چرخ وبه واسطه  آن چیزی بیش از یک آدرس ایمیل ساده نیست را به دست آورید.

شما میتوانید احتمالات سایتی را که لینک آن از اهمیت خاصی برخوردار است را ارزیابی کنید.پتانسیل های خریداروفروشنده از طریق شناساگر لینک از پروفایل های همسان نیز قابل اثبات است. من هیچ ایده ای راجع به اینکه چه نوع قدرت برنامه نویسی استفاده میشود اما اثرانگشت به نوبه خود غیر عادی است.تعویض لینک ها درون برنامه نیازمند باوربیشتر وکارهای عجیب میباشد.

درچرخ لینک شما قوی و ماهرهستید. ایده من این است که اگر شما به حد کافی برای جلوگیری از برش باهوش هستید. پس ازهوش کافی  برای ساخت ونوشتن مسائل خارق العاده که نتایج وخطرات کمتری از لینک های چرخ دارد برخوردار هستید.

دیدگاه های کاربران

برچسب‌ها:

لینک سازی