17 نوع لینک برای جلوگیری از اسپم (قسمت سوم)

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1064

17 نوع لینک برای جلوگیری از اسپم (قسمت سوم)

8.اتحادیه مرخص کننده

اتحادیه با کیفیت پایین وسرویس سیم ها نشانه های ناخوشایندی برای اسپمرهاایجاد کرده است. دراینجا تعدادی خطوط راهنمای تنظیم کننده وقیمت ها وجود دارد.سرویس های این اتحادیه قادر به ارسال هرچیزی درهر سایتی که آن را شامل میشود هستند. شما با تعدادی لینک به موضوع پایان داده اید تعدای اندکس شده اند و تعدادی کمتری شمرده شده اند. تجربه من نشان داده که مرخص کردن چاپ ها سریعا باعث کاهش در اتحادیه و تنها راه برای دیدن  RIO میباشد.من هنوز لینک های دسته بندی شده زیادی را در سراسر وب که اعلام میکند که سایت شما نیاز به طراحی سایت دوباره دارد رادر سایت میبینم. من راجع به اینکه این مسائل را نشانه ای از  PRمضر وسئو مضر ویا هر دو نسبت بدهم مردد هستم.

9.قلاب لینک واتصال

دراین متن ما  راجع به خلق قطعه واقعی قلاب لینک برای لینک های معتبر و جایگزینی محتوا به صورت رسمی صحبت میکنیم.گول زدن افراد بایک محتوا موضوعی است که گوگل با آن موافق نیست. من قلاب لینک و اتصال را اغلب نمیبینم اما هرگاه که میبینم میمیرم.اگرشما قادر به ایجاد وپخش محتوای ویروسی هستید هیچ احتیاجی به ریسک برای تنظیم الگوها وموتورهای جستجو ندارید.به علاوه بهترین آن را با لینک هوشمند  برروی  URL ویروسی ایجاد کنید موفقیت خود را تمدید کنید ویک منبع شناخته شده برای یک محتوای بزرگ شوید.

10.هدایتگرها

هدایتگرها در انتها میایند.خلاصه آن است که گوگل میخواهد لینک های راهنما را بدون هیچ استاندارد درستی کاهش دهد.دراینجا فیلم های  MATT CUTT و وبلاگ ها در عناوین وجود دارد.لینک های راهنما اغلب از درصد بالا درنسبت رنج میبرند اما این موضوع برای تجارت های داخلی وبسیاری از محدودیت ها درصنعت هدایتگرها بدتر میشود.

آیا میتوانم برای برای فهرست بندی اینجا پولی پرداخت کنم؟

آیا انجام فهرست بندی لینک ها با تجارت است ویااسم سایت؟

اگرپاسخ به هرکدام ازاین سوال ها منفی میباشد به سراغ لینک بروید.

این موانع فوری اما دست ساز از  RSS ویا وبلاگ راهنما که بیشتر برای ریپورت کردن لینک هایی با کمیت بالا استفاده میشود.زمانی که من به عنوان سئو کار این مسائل را دنبال میکردم گمان میکردم که هدایتگر ها هیچگاه آسیب نمیبینند اما میتوانند مقداری مفید باشند پس من باید به ارزان ترین راه های ممکن آنها را به دست آورم.تجربیات اخیر نشان میدهد که راهنمای ضعیف تر از مهارت کمتری برخوردارند. حتی در حین نوشتن این موضوع به نظر میرسد که گوگل در اندکس کردن راهنماهای کیفیت پایین را شروع کرده است.تاثیر به نظر کوچک می اید شاید تست کردن ضربه های کوچک ویا افزایش رتبه بندی در جایگاه اول باید باید منتظر باشیم وببینیم که چه خواهد شد.

11.لینک های زمینه ای وشبکه ها

باید صادقانه بگویم که من درزمینه لینک فارم پیشکسوت نیستم  نه آنها را استفاده کرده نه دیده ام.ومن حال به شما میگویم که موتورها درحال حاضر راجع به این مسائل بسیار هوشمند هستند وبارها وبارها در تبلیغ های مختلف دیده میشوند.توجه داشته باشید که ممکن است شما یک تبلیغ را بیابید که یک سیستم که امروز برای شما کارامد باشد ولی فردا نه.حس من میگوید که این پیش بینی بارها وبارها درست می اید.من علاقه دارم که افکار شما را بدانم.

12.بوک مارکینگ وسایت های توزیع

لینک های بوک مارکینگ اجتماعی هیچ ارزشی ندارد. نشانه گذاری تعدادزیادی از آنها در صفحه برای فشرده کردن مطالب در صفحه کافی نمیباشد. هرلینکی که وارد مجموعه خود شود اگر دنبال شود فورا میلیون ها راهنمای مختلف را میتواند بشکافد.رواج اسپم ها وسایت های بوک مارکینگ اجتماعی فاسد به من می فهماند که اهمیت بوک مارکینگ برای مردم تاچه حد میتواند جدی باشد.تمرکز سایت ها به شیوه خود برروی کاربران کلی لینک ها ومحتوا میباشد. سایت های فعال با کنترل اسپم های خوب و کاربران پیگیر برای خود به طور آشکار محتوای خوبی درپی دارد.

اگرشما مایل به تست کردن این شیوه هستید کافی است. لینک های تجاری را جلوی صفحه ثبت کنیدواندازه بگیرید که چه مدت طول میکشد تا یک لینک مردود شود.سایت های اجتماعی که اسپم های کنترل کننده ضعیف تری دارند بازدید از آنها کمتر شده است.

دیدگاه های کاربران

برچسب‌ها:

لینک سازی