17 نوع لینک برای جلوگیری از اسپم (قسمت چهارم)

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1289

17 نوع لینک برای جلوگیری از اسپم (قسمت چهارم)

13.فورم اسپم

فورم اسپم هیچگاه کهنه نمیشود. حدود یک سال پیش ما با یک سوال راجع به لینک های نشانه دار فورم که هزاران سال پیش مطرح شده بود مواجه شدیم. زمانی که لینک های نشانه دار را حذف میکنیم این تغییرات شبیه بیشترین تاثیر فورم لینک ها میباشد. مهم نیست که شما تمامی لینک ها را دنبال نکنید. بسیاری از سایت های اجتماعی که فورم قادر به مدیریت کردن آنها نیست اسپم ها به ضایعات و متن های لینک تبدیل میشوند. مسئول فورم وب سایت یک کار کسل کننده است.

14.لینک های اسپم برنامه ریزی نشده

مدت هاست که شما این خبررا میشنوید که شخصی لینکی برای سایت معتبر یافته است. مثال هایی که شامل این لینک میشود "مجله های تمرین"که کاربران را قادر به نگهداری فهرست ها و بارگیری فایل ها میسازد. گاهی اوقات این بهره برداری ها ویروسی میشود. وهمه نمیتوانند برای پرکردن بیو درسایت های  DA 90+ منتظر بمانند. درنمونه های نادر این لینک اسپم عمل خواهد کرد حتی اگر منفذ آن مسدود شده باشد. من کمکی ازدستم بر نمی اید اما اگر ببینم کسی راجع به اینکه چگونه میشود فایل هارا به صورت پی درپی آپلود کرد و یا یک بیو را پر کرد صحبت میکند سرم را تکان میدهم. این تنها استراتژی برای سئو سایت نیست.

15.پروفایل اسپم

درحالیکه شباهت ها درحوزه لینک های دنبال شده پروفایل های اسپم برطبق مکالمه های خود براساس فراوانی آنها طبقه بندی میشود. اخذ هرگونه اقدام نادرست برروی پروفایل ها برای گوگل سخت خواهد بود. همانگونه که دلیل قانونی برای رزرو تعداد زیادی از پروفایل ها برای جلوگیری از مقلدها در استفاده از نام معتبر وجود دارد.چه چیزی شما را ازار میدهد زمانی که اسم پروفایل شما ویا متن لینک با اسم سایت شما ویا نام برند شما برابری نمیکند.

زمانی که لینک های پروفایل دنبال واندکس میشوند گوگل معمولا صفحه کاربران را براساس ارزش انها ترجمه میکند. مشخص است که امروزه سیستم گوگل برای کاهش ارزش لینک های پروفایل کامل نیست. میدانم که گاهی اوقات دریافت لینک ساده وبعضی جاها راضی کننده است اما لینک اسپم پروفایل یک مثال عالی برای انجام این پروژه بدون حرکت اضافی است.

16.نظریه اسپم

اگر من مهندس تیم طراحی برای اسپم کامنت بودم اولین کاری که انجام میدادم این بود که نظریه وبلاگ هارا بر اساس ارزش آنها دسته بندی میکردم.پس استثناعاتی که برای نظریه وبلاگ ها است برای هرچیزی شمرده میشود. من هیچ ایده ای راجع به اینکه این موضوع در راستای آن عمل میکند ندارم اما خب امکان دارد که این موضوع عمل نکند. من میدانم که وبلاگ ها بالینک های فیلتر نشده به طور کلی قدیمی و ناخوانا و اغلب به این شکل هستند. بیایید تظاهر کنیم که گوگل تمام لینک هارا به طور مساوی حساب میکند.هرچقدر شما راجع به لینک ها در رتبه پایین فکر کنید این صفحات برای شما بدتر وبدتر خواهند شد. شاید من چیزی را دراینجا جا بیندازم. زیرا من نمیتوانم نظریه دادن اسپم را براساس قیمت آن  تصورکنم. بیایید فقط متن های لینک ساخته شده دراین نظریه ها را آرزو کنیم.

17.خرید حوزه ها وجهت دهی

خرید حوزه ها برای لینک ها قدیمی است اما من فکر نمیکنم که چیزی برای افزودن به آنچه که دنی سالیوان دراین باره نوشته مهم باشد. من یکی از طرفداران پیشنهادات رند برای خرید وبلاگ ها وحرکت آنها بجای بیرون کشیدن دندان نیش هستم. خرید حوزه ها همچنان درموارد نفرت انگیزخوب کار میکندوبه خوبی پایان میپزیرد. من میتوانم تعداد زیادی از جهت یابی های حوزه ها که درپایان محدودیت های ناخوشایندی را بی وقفه به سایت شما می آورد را تصورکنم. اما مبارزه اسپم ها از گذشته در تصورات آسان تر از واقعیت است. به این معنا نیست که این فهرست قابل فهم باشد اما باید یک تصویر برای انواع اسپم ها نقاشی شود کدام رفتارمیتواند برای شما دردسر ساز باشد؟

لینک های اسپم

من راجع به اینکه لینک های اسپم چه شکلی هستند نوشته ام. اگرشما معتقد هستید که کلاه سیاه اشتباه است ویا راه دیگر درست است فقط اطمینان حاصل کنید که لینک های کلاه سفیدها شبیه کلاه سیاه ها نباشد. اگرشما فکر میکنید که سئوهای کلاه سفید وسیاه گوسفند هستندواین باعث میشود که لینک های شما چندگانه به نظر بیاید. من تاکتیک های بالا را توصیه میکنم زیرا پتانسیل بالایی دارد. اگر لینک های ساخته شده شما کاهش یافتند اینجا یک ارزش زمان برای لینک های ساخته شده وجود دارد که محاسبه نشده است. درآخر پاکسازی دستی میتواند فرصت وسود برای گوکل فراهم کند.

دیدگاه های کاربران

برچسب‌ها:

لینک سازی