8 قانون برای ایجاد یک طراحی سایت مدرن

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 861

8 قانون برای ایجاد یک طراحی سایت مدرن

ایجاد یک وب سایت که دارای یک طراحی است که با زبان و زمان مناسب است و برای راحتی همه کسانی که از آن استفاده می کند طرح هایی که اخیرا روند دارند بسیار متفاوت از آنچه آنها فقط چند سال پیش استفاده می کردند است. وب سایت های محبوب در حال حاضر به روز می شوند.

هیچ قاعده ای خاصی وجود ندارد که شما باید در طراحی یک وب سایت از آن استفاده کنید. فقط برخی از ملاحظات وجود دارد که قبل از شروع یا پایان دادن به طراحی، باید در نظر داشته باشید. شما ممکن است نکات مفید در مورد طراحی وب را در زیر پیدا کنید:

یک طرح ایجاد کنید

ممکن است فکر کنید که بهترین طراحی برای وبسایت شما را ایجاد می کنید، اما هنگامی که شما آن را نهایی می کنید، ممکن است متوجه شوید که آدر آن خیلی موارد ناخوشایند است. این به این دلیل است که وقتی با آن کار می کنید، کار خود را با دیدگاه کامل مشاهده می کنید. برای اجتناب از این، آن را با بک قاده کلی در ذهن خود شروع کنید. این کار را روی یک کاغذ با یک مداد انجام دهید یا از PhotoShop استفاده کنید تا دیدگاه واضحتری از آنچه طراحی شما باید باشد را بدست می آورید. این قطعا باید اولین گام در طراحی هر وب سایت باشد.

از راهنمای سبک استفاده کنید

یک راه عالی برای دستیابی به یکپارچگی در طراحی سایت شما و جلوگیری از ناخوشایند بودن است با استفاده از راهنماهای Style. شما می توانید آنها را در هر کجا پیدا کنید یا حتی خودتان طراحی کنید! در آن قالب های  طراحی خود را با تمام فونت های مناسب مورد استفاده قرار دهید.

از فونت های بزرگ و ساده استفاده کنید

اخیرا فونتها در طراحی وب بسیار پررنگ شده است. تایپوگرافی منحصر به فرد به چشم بیننده بسیار خوشایند است. با این حال، با استفاده از فونت های پرشکوه و بلند، کاملا مورد توجه قرار می گیرند. فونت مدرن معمولا بسیار ساده است. آنها همیشه باید با پس زمینه هماهنگ باشند تا بتوانند قابل مشاهده باشند. آنها همچنین باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا بتوانند بیننده را بیش از حد در اطراف خود بچرخانند و یا چشمان خود را برای خواندن آنچه که شما در حال تلاش برای انتقال آن هستید، انتقال دهید.

از تصاویر بزرگ و ریسپانسیو استفاده کنید

اطمینان حاصل کنید که تمام تصاویر در سایت به اندازه کافی بزرگ است تا بیننده را جذب کند و توجه او را جلب کرده است. از تصاویر با وضوح بالا استفاده کنید و مطمئن شوید که آنها مناسب هستند. بسیاری از وبسایت ها با قرار دادن تصاویر بزرگ در بالای صفحه شروع می شوند، درست بالای منو. این تصاویر اغلب ریسپانسیو نیز هستند. با کلیک بر روی یک تصویر به جای کلمات به بخش خاصی از وب سایت، یک تاکتیک بسیار مدرن است. با این وجود، مطمئن باشید که این تاکتیک را بیش از حد به کار نبرید، زیرا ممکن است یک تصویر، هرگز به  راحتی نتواند متن را توضیح دهد.

بقیه طراحی را نیز ریسپانسیو

اطمینان حاصل کنید که وب سایت قادر است به شکل مطلوب خود، نه تنها روی یک صفحه نمایش کامپیوتر، بلکه بر روی یک صفحه تلفن همراه عمل کند.

طرح و رنگ

رنگ هر وب سایت باید در مقایسه با فونت آن وب سایت و همچنین با تصاویر تناسب داشته  باشد. آنها نباید چشمها را بیش از حد تحت فشار قرار دهند. همچنین، طرح رنگ یک وب سایت باید با آنچه وب سایت گواهی می کند متناسب باشد..

چت آنلاین

بیشتر وب سایت های خوب این روزها با پشتیبانی چت زنده زندگی می کنند. اینها به سرعت صفحات "تماس با ما" را در اغلب وبسایتها پر رنگ  می کنند وسرعت چت زنده بسیار بالا است و ارتباط با مشتری در چت آنلاین قابل مقایسه نیست.

دیدگاه های کاربران