نقش فیسبوک در بازاریابی اینترنتی و سایت شما

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1474

نقش فیسبوک در بازاریابی اینترنتی و سایت شما

همان طور که پیش تر گفته شد برای جذب مشتریان و بازاریابی اینترنتی، افراد اقدام به طراحی سایت نمودند. به همراه آن نیز به فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز پیشرفت داشته است.در بین شبکه های اجتماعی فیسبوک کاربران بسیاری در سراسر جهان را دارا می باشد و از تمامی اقشار از انسان در این شبکه فعالیت می نمایند اما فیسبوک به سادگی دیگر شبکه های اجتماعی نمی باشد.

برای بازاریابی در فیسبوک باید ساعتی از وقت خود را در آن بگذارید. اگر تمامی وقت خود را در سایت خود بگذارید و زمانی برای شبکه های اجتماعی مخصوصا فیسبوک نگذارید و به فعالیت و جواب دهی مخاطبان کوتاهی نمایید، مخاطب بسیاری را از دست می دهید.

بسیاری از افراد که وارد فیسبوک می شوند برای اشتراک گذاری محتوا و  ارتباط با دوستان و آشنایان می باشد و کمتر به دنبال اطلاعات تخصصی و یا برطرف کردن مشکلاتشان می باشند بنابراین جواب دهی سریع برای آنها اهمیت بسیاری دارد.

همچنین اگر یک شرکت بازرگانی و یا تولیدی و یا به نوعی فعالیت شما به گونه ای باشد که  کاربران فیسبوک تصاویر ،ویدیو و محصولات و خدماتتان برای بازدید کنندگان مهیج نباشد  و هر روز در فیسبوک عکس انتشار می نمایید و مطلب می نویسید و مطالب و تصاویر دیگر را لایک می نمایید، به این فکر می کنند که شرکت شما معتبر نمی باشد و برای جذب مشتری و فیسبوک روی آورده اند که این باعث می شود تا کاربران کمی را جذب نمایید.

در فیسبوک می توان ارتباط مستقیمی با مشتریان و کاربران داشته باشیم و کاربرانتان می توانند شما را به اشتراک بگذارند و برای شما تبلیغات رایگان انجام بدهند.

در فیسبوک به دلایل پیوستن به گروه ها و ایجاد آن در فیس بوک ساده می باشد،گروه های کوچک و ارتباط که دارای صفحات بحث و گفت و گو می باشد و اشتراک گذاری لینک، عکس و ویدئو بوده که در این گروه ها با توافقات مشترک تبادل اطلاعات می نمایند.

افرادی که برای کسب رتبه بالا تر در سئو سایت شان وارد فیسبوک می شوند اما فیسبوک در مقایسه با شبکه های اجتماعی دیگر بر روی سئو سایت تاثیر بسیاری ندارد.

دیدگاه های کاربران