اهمیت لوگو در طراحی سایت

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1587

اهمیت لوگو در طراحی سایت

زمانی که افراد در مشاغل خود  پس از تعیین هدف و طراحی سایت خود، یکی از ابزارها جهت هویت سازی در دنیای تجارت لوگوی سایت می باشد. لوگوی سایت پیام رسان شما بطور موثر و سریع به بازدید کننده منتقل می نماید.

لوگو خود را متناسب با مشتریان و اشخاص طراحی نمایید و در طراحی لوگو و مکانی که لوگو را در طراحی وب سایت قرار می دهید بسیار دقت نمایید تا زمانی که فرد وارد سایت شما شد متوجه آن شود و لوگو نیز تاثیر خود را به بازدید کننده بگذارد.

لوگو توصیف دهنده هویت، ایده و هدف تجارت شما را نشان می دهد، لوگو باید به گونه ای باشد تا در ذهن کاربران بماند تا با دیدن لوگوی شما محصولات و یا خدمات تان را یاد آوری نمایند.

هرچه لوگو شما ساده و خلاف تر باشد باعث جلب توجه مخاطبان و در کنار او اعتماد آنها را جلب می نمایید، با یک طراحی خلاقانه می توان یک هویت مستقل و منحصر به فردی برای کسب و کار خود معرفی نمایید.

لوگو پیچیده، خلاق می باشد ولی غیر قابل اعتماد می باشد. تحقیقات نشان داده است که لوگوهایی که از اشکال زاویه دار و یا دایره ای استفاده شده تاثیر بسیاری بر روی ذهن افراد می گذارد.

برخی افراد برای اینکه نام شان در ذهن مخاطب بماند در طراح لوگو نام شرکت و یا سازمان را حک می نمایند که این کار بسیار مناسب نمی باشد. مخصوصا اگر نام تجاری خود عمومی و یا طولانی باشد این کار پیشنهاد نمی شود.

هرچه لوگویی جذاب و با کیفیت باشد کیفیت و خدمات آن شرکت و یا سازمان را نشان می دهد، همچنین در کنار آن تاثیر بسیاری بر تبلیغات و جذب مشتری دارد.

افراد ممکن است در طول روز چندین لوگو می بینند زمانی که لوگویی در ذهن آنها ماند آن لوگو بسیار حرفه ای می باشد و آن زمان فرد به هدف خود رسیده است.

دیدگاه های کاربران