تاکتیک های اسپم سئو محلی، کار می کنند (قسمت دوم)

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1276

تاکتیک های اسپم سئو محلی، کار می کنند (قسمت دوم)

چگونه مردم به طور فعال نتایج محلی را دستکاری می کنند؟
در حالیکه راه های بسیاری برای دستکاری در نتیجه Google My Business وجود دارد، امروز ما قصد داریم تاکتیک های متعددی را در نظر بگیریم و مراحلی را که می توانید با کمک آن به عقب برگردید، شناسایی کنیم.


تاکتیک # 1: اسپم کردن نام های کسب و کار

احتمالا بزرگترین مشکل در الگوریتم گوگل، میزان حجم است که به نام تجاری اختصاص میدهند. در سطحی بالاتر، منطقی است که آنها با قدرت زیادی برخورد کنند. پس از همه اینها، اگر من به دنبال یک نام تجاری می گردم، وقتی که جستجویی را انجام می دهم، می خواهم نام تجاری خاصی پیدا کنم.
مردم به سرعت متوجه شدند که Google اولویت بزرگ و عظیمی به کسب و کارهایی که کلمات کلیدی یا لوکیشن در نام تجاری آنها است می دهد.

در مثال زیر، من برای " Fresno Personal Injury Lawyers " جستجو کردم و همانطور که در # 2 دیده می شود، نتایج دقیق منطبقی داده شد:
با این حال، زمانی که روی وبسایت کلیک کردم، متوجه شدم این یک شرکت با نام دیگر و متفاوت از آن بوده است. در این مورد، آنها به طرز محرمانه فهرست خود را اسپم کرده بودند و برای مدت زمان زیادی در رتبه بندی خوبی مانده بودند.
من لیست آنها را چند بار ریپورت کردم و هیچ کاری انجام نشد تا زمانی که توانستم آن را گسترش دهم. مهم است توجه داشته باشید که حساب من برای ویرایش این فهرست قدرت زیادی نداشت. زمانی که یک حساب معتبر ویرایش من را تصویب کرد، آن زنده شد.

فهرست اسپم زیر کلید واژه و مکان آنها را در نام کسب و کار دارد.


ما این لیست را با استفاده از فرآیند ذکر شده در زیر گزارش دادیم، اما متاسفانه صاحب کسب و کار متوجه شد و ظرف چند ساعت آن را تغییر داد.

چگونه می توان در مقابل نام های تجاری اسپم شده مقاومت کرد؟


در حال حاضر، شغل شما به عنوان یک سئوکار، شناختن چگونگی مبارزه با افرادی است که در حال دستکاری نتایج هستند. در گذشته، برخی از صنایع به دلیل شیوه های دستکاری، نام اختصاری سئو سایت را نام بردند. در حال حاضر کار ما این است که با کمک به پلیس در این مسائل، نام بهتر را بدست آوریم.


از آنجا که Google MapMaker در حال ناپدید شدن است، شما باید به طور مستقیم در Google Maps ویرایش کنید. این نیز کمی مشکل است، زیرا هیچ جا برای نظر دادن به مستندات و شواهد وجود ندارد.

اینجا مراحلی است که شما باید برای گزارش(ریپورت) یک فهرست با اطلاعات نادرست انجام دهید:


1. اطمینان حاصل کنید که به Google وارد شده اید.

2. محل کسب و کار را در maps.google.com قرار دهید.

.3هنگامی که کسب و کار در آن قرار دارد، آن را باز کنید و گزینه «پیشنهاد یک ویرایش» را جستجو کنید:

4. زمانی که آن را انتخاب کردید، می توانید فیلدی را که می خواهید تغییر دهید را انتخاب کنید:

5. تغییر لازم را انجام دهید و سپس ارسال کنید!

در حال حاضر انتظار نداشته باشید بلافاصله چیزی اتفاق بیفتد. این می تواند برای تغییرات جهت گرفتن جایگاه خود بسیار زمانبر باشد. همچنین سطح اعتبار مشخصات شما نقش مهمی در چگونگی ارزیابی این تغییرات در Google دارد. با تأیید افرادی که دارای سطح بالای اعتبار هستند ممکن است تغییرات شما سریع تر انجام شود.

اطمینان حاصل کنید که همه این نکات عالی از Joy Hawkins در راهنمای نهایی مبارزه با اسپم در Google Maps بررسی شده باشد.

تاکتیک # 2: فهرست کسب و کار جعلی

یکی دیگر از مسائلی که معمولا با اسپم نقشه ها می بینیم فهرست تجارت های جعلی است. این لیست ها کسب و کارهای کاملا اشتباهی هستند که سئوهای سیاه فقط آن را برای رتبه بندی و کسب رهبری بیشتر ایجاد می کنند.
شما می توانید در مورد آن در وبلاگ Mike Blumenthal's blog.بیشتر بخوانید.
جوی هاوکینز (Joy Hawkins) یک نکته برای شناسایی این لیست ها در وبلاگ خود گذاشت و گفت:
"بسیاری از اسپمرهایی که لیست های جعلی را ایجاد می کنند به تلفن هایشان با چیزی کلی مانند" Hello، Locksmith "یا" Hello، Service "پاسخ می دهند."
من یک جستجوی سریع در دنور برای یک لوله کش انجام دادم و طولی نکشید که فهرستی با نام های منطبق موجود پیدا کردم. با استفاده از نکات Joy ، من شماره ها را نامگذاری کردم که قطع شدند. این به نظر من یک فهرست غیرقانونی بود. 

هنگامی که به این نوع لیست ها وارد می شوید، می خواهید روش مشابهی را در نظر بگیرید که ما در بالا انجام دادیم و مسئله را گزارش دهید.


تاکتیک # 3: بررسی اسپم

بررسی اسپم می تواند در بسیاری از فرم های مختلف آمده باشد. واضح است که گوگل با توجه به ویژگی های مرتب سازی و ایجاد review stars برجسته تر، توجه زیادی به بررسی ها می کند. من فکر می کنم گوگل می داند که می توانند با بررسی هایشان کارهای بهتری انجام دهند و امیدوارم بتوانیم آنها را کمی جدی تر بگیریم.


بیایید به چند روش مختلف نگاه کنیم و بررسی کنیم که اسپم ها در نتایج جستجو نمایش داده میشود.


بررسی خود و رقبای ساختگی و دروغین
تقریبا هر کسب و کاری می داند که نیاز به بررسی دارد، اما آنها با مشکلی روبرو هستند. یکی از راه های به دست آوردن آنها این است که آنها را در کسب و کار خود ترک کنند.

اخیرا شاهد یک مثال بسیار شگفت انگیز بودیم که در آن کسی یک review stars مثبت برای یک شرکت حقوقی و سپس پنج بررسی دیگر از یک ستاره برای همه رقبا خود داشت. می توانید این را در زیر ببینید:


هرچند این نوع بازبینی ها برای نمایش غیرممکن هستند، بر اساس نظرسنجی های گوگل ، هر روز اتفاق میافتد.
آنها می خواهند:


"اطمینان حاصل کنید که بررسی ها و عکس ها در لیست کسب و کار شما و یا کسانی که کسب و کار شما را بازدید کرده اند، بازنمایی صادقانه از تجربه مشتری است. کسانی که ممکن نیست حدف شوند. "

در حالی که می توانم بگویم این خط مشی ها نقض می شوند، کمی دشوار است متوجه شدن آن که کدام قانون به بهترین شکل عمل می کند.
به نظر می رسد که برخورد و ناسازگاری از بهره و سود است، همانطور که توسط دستورالعمل های بررسی گوگل در زیر تعریف شده است:


در این مورد خاص، یک عضو از کارکنان ما، دیلن بریک هاوس(Dillon Brickhouse,)، به گوگل رسید تا ببیند چه می گویند.

متاسفانه، گوگل به دیلون (Dillon)گفت از آنجایی که در این بررسی هیچ متنی وجود نداشت، هیچ کاری انجام نشد. آنها از بازنویسی مجدد خودداری کردند.


البته، این یک مورد جداگانه نیست. تام کاپر (Tim Capper) اخیرا مقاله ای را نوشت - " Are Google My Business Guidelines & Spam Algos Working?" - و در آن او موقعیت های مشابهی را مشخص کرد که هیچ کاری انجام نشد.


چگونه می توان در برابر review stars مخالفت کرد؟

اگرچه هنوز مواردی وجود دارد که بررسی های اسپم تا زمانی که Google اقدام به بازی خود نکرده، نادیده گرفته می شود، اما می توانید سعی کنید بررسی های بد را حذف کنید.
در حقیقت، گوگل گام های دقیقی را در صفحه دستورالعمل های بازبینی خود منتشر کرد.

شما می توانید مراحل را مشاهده کنید و برای حذف استفاده از روش زیر را بررسی کنید:
اگر اصول اولیه کار نکنند چه کاری می توانید انجام دهید؟

اینجا یک تن روش های مختلف برای لیست اسپم های محلی وجود دارد.
اگر شما موضوع را گزارش کرده اید و هیچ تغییری مشاهده نکردید چه کاری میتوانید انجام دهید؟


در حالیکه ویرایشها ممکن است تا شش هفته طول بکشد تا اعمال شوند، قدم بعدی این است که شما در مورد مسئله و آن موضوع بیشتر بدانید.
کلید موفقیت این رویکرد مستندات هستند. گرفتن تصاویر، ضبط تاریخ ها، و نگه داشتن یک فایل برای هر مسئله ای که در حال مبارزه با آن هستید.
بسته به اینکه آیا این فهرست تأیید شده است یا نه، می خواهید سعی کنید در انجمن های مختلف آن را پست کنید:


فهرست های تأیید شده

اگر لیستی که با آن مشکل دارید یک لیست تأیید شده باشد، می خواهید یک پست عمومی در مورد آن در انجمن Google My Business ایجاد کنید. هنگام ارسال، اطمینان حاصل کنید که تمام شواهد مربوطه، عکسها و غیره را ارائه داده باشید تا موارد را برای ناظران روشن کنید.
در این انجمن یک بخش اسپم و سیاستی وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید.

فهرست های تأیید نشده

با این حال، برخی از لیست های اسپم لیست های تأیید نشده اند.
در این موارد، جوی هاوکینز(Joy Hawkins) توصیه می کند که با انجمن راهنماهای محلی در اینجا مشورت کنید.


فهرست های بازبینی


متأسفانه، خیلی زیاد نیست که بتوانیم خارج از اصول اولیه ریپورت انجام دهیم، اما امیدوارم در مورد آن اقدامات بیشتری صورت پذیرد.
ایجاد برخی از نویزها باعث تشویق گوگل برای اقداماتی در جهت درست خواهد شد.

1. شروع به فعالیت بیشتر در مورد فهرست بندی گزارش و بررسی که نادیده گرفتن دستورالعمل است کنید.
مطمئن شوید که تصاویر را ضبط کرده اید و شواهد را دریافت می کنید.

2. اگر لیست ها بعد از مدتی ثابت نباشند،
آنها به انجمن های Google My Business افزوده می شوند.

3. خواندن پست Joy Hawkins از ابتدا تا پایان در راهنمای نهایی مبارزه با اسپم در نقشه های گوگل

3. نتایج محلی را اسپم نکنید. به طور جدی. این آزاردهنده است.
به طور مداوم دستورالعمل های Google My Business پیگیری کنید و به روز باشید.

4. در نهایت، فکر نکنید که ویرایش شما به عنوان آخرین نکته ساخته شده است و دیگر کاری ندارد و یا اینکه قرار است برای همیشه باقی بماند.
در طول تست برای این پست، فهرستی برای " Doug Allen Personal Injury Attorney Colorado Springs " در نظر گرفته شد که در عرض چند ساعت بر اساس ویرایش صاحب اثر می توانند به عقب برگردند.

در آینده من شخصا مشتاقانه منتظر دیدن برخی از تغییرات عمده در گوگل درباره ی چگونگی رتبه بندی محلی آنها و چگونگی نظارت بر بررسی آنها هستم.

دیدگاه های کاربران