نکاتی که یک طراح سایت خوب باید بداند

دسته‌بندی: نکات طراحی سایت

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1380

نکاتی که یک طراح سایت خوب باید بداند

با پیشرفت در دنیای اینترنت، وب سایت ها گسترش بسیاری داشته است و به همراه آن نیز بازاریابی آنلاین صورت گرفت. از ارکان مهم در بازاریابی آنلاین،طراحی سایت می باشد.

شرکت ها برای بازاریابی آنلاین، طراحی سایت برای جذب مشتریان و سبقب از رقبای خود را بسیار مهم می دانند که برای آن از یک تیم تخصصی و حرفه ای استفاده می نمایند.

تجربه کاربری: در طراحی سایت و نقاشی کردن تفاوت بسیاری می باشد.هر نقاشی از دیدگاه افراد متفاوت می باشد اما در طراحی سایت فقط یک سایت می باشد و تفسیر دیگری ندارد. طراحان وب سایت باید بدانند که یک تجربه کاری را چگونه بسازند و یا چگونه آن را نابود نمایند.یک طراحی سایت خوب جلوه جذاب و خلاقانه ای داشته باشد.

درک مخاطب: طراحان سایت نباید هرگز فراموش کنند که در آنسو یک انسان واقعی می باشد،درک می کند،می بیند و حس می کند.زمانی که یک طراح، سایتی را طراحی می نمایند باید سایتی را طراحی نماید که در آن جان داشته باشد طراحی نماید و مخاطب از سایت نیازهایی که دارد را بشناسید و آن را برطرف نمایید.

برجای گذاشتن تجربه بصری مثبت: تیم طراحی سایت خوب باید توان این را داشته باشد تا بدون خطر انداختن محتواها،چشم ها را به خود ذخیره نگه دارد.

فعالیت های بصری باید بتواند مخاطب را هدف قرار دهد.زمانی سایتی خوب می باشد که قادر باشد داستان بصری را روایت نماید و تجربه ای نثبت و به یاد ماندنی را در ذهن مخاطب برجای گذارد.طراح سایت باید در طراحی سایت به خوبی تصاویر را با هم ترکیب و در مکان مناسبی قرار دهد تا مخاطبان و مشتریان را دوباره به سایت باز گردانید.

تایپو گرافی: از عوامل مهم دیگر تایپو گرافی می باشدومطالب به تنهایی کلمات نوشته شده نمی باشد، بلکه گرافیک و عناصر صوتی و بصری در جذب مخاطب نقش بسیاری دارد. زمانی محتوایی به چشم می آید که در کنار خلاقیت و ابتکار،زیبایی داشته باشد.  

دیدگاه های کاربران