مزایای داشتن اپلیکیشن برای یک شرکت

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1526

مزایای داشتن اپلیکیشن برای یک شرکت

امروزه موبایل ها وتبلت ها نقش پر رنگی را در زندگی روزمره افراد،ایفا می کند و نیز در تجارت امروزی اهمیت بسیاری دارد. همچنین می دانیم دنیای تلنولوژی روز به روز گسترش پیدا می کند که باعث شده تا ارتباط بین تجارت ها آسانتر و سریع تر از قبل شده است.
داشتن یک اپلیکیشن موبایل برای هر کسب و کاری یک امر ضروری و هدف اصلی برای بیزینس آنلاین می باشد و طراحی اپلیکیشن موبایل در مقایسه با مرورگرهای موبایل بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.
 با داشتن اپلیکیشن این امکان را به مشتریان می دهید می دهید تا بتوانند شما را ببینند و بهترین قابلیت برای شرکت ها قابلیت ارسال اعلان یا پوش نوتیفیکیشن (push notification)  می باشد که می توانید محصولات و خدمات جدیدتان را بطور مستقیم به اطلاع مشتریان برسانید  و بطور مداوم با آنها در ارتباط باشید.
کاربران از پیچیدگی های خرید اینترنتی رها می شوند و از طریق اپلیکیشن به سادگی خرید خود را انجام میدهند.همچنین شما امکان دریافت و بررسی آمارهای کاربران می باشد،اینکه چه تعداد اپلیکیشن شما بر روی گوشی های موبایل نصب شده است و چه تعداد کابرانی در آن فعالیت دارد، چه تعداد در ماه خرید انجام شده و ... را می توانید دسترسی داشته باشید.
با داشتن اپلیکیشن،کاتولوگ شما دیجیتالی می شود و دیگر نیازی نمی باشد تا هر چند وقت یک بار هزینه ای بابت تبلیغات و چاپ کاتولوگ پرداخت نمایید ولی در اپلیکیشن برای یک بار هزینه پرداخت می نمایید.
همچنین در طراحی اپلیکیشن می توانید از جدید ترین اخبار و رویدادها از شرکت خود و مربوط به آن را به کاربران خود اطلاع بدهید.
مهمترین مزیت داشتن اپلیکیشن برای یک شرکت،سبقت از رقیبان خود در کسب و کار می باشد و نوعی برند سازی اینترنتی در بین شرکت ها در فضای آنلاین وسیله مناسبی می باشد. و باعث می شود تا نام شما از یاد کاربران نرود.
در نتیجه تعداد افرادی که از موبایل استفاده می نمایند رو به افزایش می باشد و بیشتر آنها از طریق گوشی های هوشمند و سایر ابزارها به اینترنت دسترسی دارند و به کلیه کسب و کارها توصیه می شود تا یک اپلیکیشن موبایل برای تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات خود بسازند.

دیدگاه های کاربران