اپلیکیشن اندروید چه ویژگی هایی دارد

دسته‌بندی: نکات اپلیکیشن

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1091

اپلیکیشن اندروید چه ویژگی هایی دارد

همانطور که پیش تر گفته شد امروزه استفاده از موبایل ها و تبلت ها افزایش چشم گیری داشته است،مخصوصا استفاده از گوشی های اندروید به علت کاربری آسانتر کاربر بیشتری دارد.
از ویژگی هایی که یک طراحی اپلیکیشن اندروید خوب می تواند داشته باشد، میزان حجم پایین آن می باشد. هرچه میزان حجم اپلیکیشن پایین تر باشد اجرا آن نیز سریع تر می باشد و نیز فضای کمی را در موبایل کاربر می گیرد و چرا که هر چه حجم بیشتر باشد قطعا کاربر آن را حذف می نماید بنابراین حجم پایین دوام بیشتری نیز دارد.
از موادری که در طراحی اپلیکیشن اندروید مورد توجه قرار می گیرد این است که اپلیکیشن افزونگی به همراه نداشته باشد تا باعث کندی و صرف انرژی(باتری) را افزایش دهد.
لوگو و نام اپلیکیشن نقش مهمی در یک اپلیکیشن خوب و موفق دارد، نام اپلیکیشن و لوگو باید به گونه ای باشد تا نام شما به گوش افراد رسید و یا لوگو را دید به محتوا و نوع فعالیتتان پی ببرد.
گرافیک اپلیکیشن نیز بسیار مهم می باشد،گرافیک باید زیبا و متناسب با فعالیت شما می باشد و پیچیدگی برای کاربران به دسترسی مواردی که مورد نیازشان می باشد را نداشته باشند.
اگر اپلیکیشنی مشابه به اپلیکیشن شما و فعالیت شما باشد، قطعا اپلیکیشنی موفق تر و با کیفیت می باشد که امکانات بهتر و بیشتری به کاربران بدهد و نیاز های آنان را برظرف نماید.
شما می توانید برای سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید تان به شرکت آذرین وب تماس برقرار کنید. تیم آذرین وب با توجه به سلیقه و نیاز شما اپلیکیشن را طراحی می نماید و پس از تحویل آن پشتیبانی آن را نیز بر عهده می گیرید.

دیدگاه های کاربران