کاربرد گوگل پلاس در بهینه سازی سایت

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 986

کاربرد گوگل پلاس در بهینه سازی سایت

گوگل پلاس در طراحی سایت و سئو تاثیر می تواند داشته باشد ولی تاثیر آن بسیار کم بوده.
ولی گوگل پلاس می تواند ابزاری باشد که در سئو شما را کمک کند.

اگر می خواهید سایتتان با سرعت بیشتری ایندکس شود می توانید آن را در گوگل پلاس به اشتراک گذارید چرا که گوگل پلاس در سرعت بخشبدن به ایندکس های سایت تاثیر زیادی دارد.
همان طور که می دانید شبکه های اجتماعی لینک نوفالو دارند ولی گوگل پلاس چون بسیار معتبر می باشد اگر لینک صفحات به ترتیب در گوگل پلاس شما قرار گیرد می توانید افزایش رتبه بیشتر و ایندکس شدن سریع صفاحات را شاهد باشید.
یکی از امکاناتی که گوگل پلاس دارا است امکانی به اسم circle است که شما از طریق آن می توانید زنجیره از دوستان را داشته باشید و به وسیله آن دوستان و خانواده و یا افرادی که در زمینه کاری خود هستند پست شما را ببینند.
یکی از معایب گوگل پلاس نبودن امکان ارسال پیام شخصی می باشد ایتن خود یک مشکل است اما جدا از اینها گوگل پلاس ابزاری می باشد که در شئو بسیار پر  اهمیت است با این که تاثیر کمی دارد ولی می توان از طریق آن به اهداف خود دست یافت.
یکی از چیزهایی که در گوگل پلاس مورد اهمیت است وجود امیت آن است که شما می توانید از قسمت تنظیمات میزان امنیت را چک کنید و مشخص کنید که چه پست های نمایش داده شود و چه پست هایی مخفی بماند.
یکی از دکمه های پر کاربرد در گوگل پلاس +1 است که در برای امتیازدهی می باشد و خیلی ها معتقد هستند که این دکمه برای مقابله با like  در فیسبوک قرار داده شده است.
تا جایی که از این دکمه به عنوان سلاح گوگل در مقابل فیسبوک یاد می شود و از آن اول پیروزی گوگل معلوم بود.
می توان گفت گوگل پلاس معجزه می کند ولی لینک ها در آن بی تاثیر نیست.
گوگل پلاس یه پل رایگان است به هزار توی گوگل که بهتر است آن را در بهینه سازی خود از قلم نندازیم.

دیدگاه های کاربران