طراحی سایت و اپلیکیشن ازکی

دسته‌بندی: استارت آپ ها

تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ماه ۱۳۹۸

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 406

طراحی سایت و اپلیکیشن ازکی

امروزه تکنولوژی به بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی همه ما تبدیل‌شده است، به شکلی که کمتر کسی بدون تکنولوژی قادر به انجام کارهای معمول و روزمره خود است. تحولات رخ‌داده در فناوری تأثیر بسزایی بر فضای آنلاین و دنیای مجازی داشته است و کسب کارهای مختلف توانسته‌اند رشد بی‌سابقه‌ای را برای خود رقم بزنند.

همان‌طور که گفتیم کسب‌وکارهای مختلف نیز از تکنولوژی بی نصیب نبوده‌اند و توانسته‌اند مشتریان زیادی را در دنیای آنلاین به خود جذب کنند. از این رو، داشتن وب‌سایت و طراحی اپلیکیشن مختص به هر شغل به یکی از لازمه‌های رسیدن به مزیت رقابتی تبدیل شده است. همه افراد در هر زمینه شغلی که فعالیت می‌کنند با رشد فناوری همگام و همسو شده‌اند و به دنبال این هستند تا نسبت به رقبای خود، مزیت بهتری را به مشتریانشان ارائه کنند.

بیمه نیز از دیرباز یکی از مهم‌ترین نیازهای اولیه انسان‌ها در جوامع متمدن محسوب شده است. امروزه کمتر کسی را می‌بینید که زندگی خود را بدون داشتن این حفاظ مطمئن بتواند تضمین کند. تقریباً کسی نیست که بتواند به طور قطع اظهار بی‌نیازی از بیمه کند و همه ما به نوعی با آن سروکار داریم. درست همانند بسیاری از زمینه‌ها و کسب‌وکارهای متعدد دیگر، صنعت بیمه نیز با موج تکنولوژی همراه شده است و برای عقب نماندن از رقبای خود باید با آغوشی باز پذیرای دنیای مجازی و حضور مستمر در اینترنت باشد. طراحی سایت و اپلیکیشن ازکی یکی از راه‌هایی است که به فعالان صنعت بیمه توانسته‌اند از طریق آن خدمات خود را به صورت آنلاین به مشتریان بالقوه خود ارائه دهند.

 

چرا به طراحی سایت و اپلیکیشن ازکی نیاز دارید؟

به عنوان یکی از فعالان حوزه بیمه، ممکن است با خودتان فکر کنید که بیمه زمینه‌ای است که همه مردم به آن نیاز دارند و شما برای بهبود فروش نیازی به داشتن اپلیکیشن و وب‌سایت ندارید. اگر چنین طرز فکری دارید، باید به شما بگوییم که کاملاً در اشتباه هستید. امروزه اینترنت به مرجع مهمی برای تمامی مردم و حتی خود شما تبدیل شده است. هنگامی که افراد به چیزی نیاز دارند یا در مورد مسئله به سؤالی برخورد می‌کنند، اولین راه‌حلی که به ذهن آنها خطور می‌کند، تحقیق و جستجو در اینترنت است. معمولاً درصد بیشتر این افراد جویا در اینترنت نیز به پاسخ و راه‌حل مناسب خود می‌رسند.

در حقیقت تمام این افراد جویا می‌توانند مشتریان بالقوه شما باشند و در اینترنت به دنبال بهترین پیشنهاد هستند. حال اگر شما به دنیای فیزیکی اکتفا کنید و با محدود کردن فروشتان به آن، خود را از حضور در دنیای آنلاین بی‌نصیب کنید، هرگز فرصتی برای ارائه پیشنهاد خود و جذب این مشتریان بالقوه اینترنتی نخواهید داشت. در واقع اینترنت بستری جدید برای تمامی کسب‌وکارها چه کوچک و چه بزرگ برای رشد و بالندگی ایجاد کرده است، و صنعت بیمه نیز از این قاعده مستثنا نیست.

وب‌سایت و اپلیکیشن ازکی یکی از نمونه‌های موفق کسب‌وکار آنلاین در زمینه بیمه است که به صورت کارگذاری بیمه به فعالیت می‌پردازد. ازکی با ارائه خدمات تخصصی، در زمینه مشاوره و انتخاب بیمه به صورت آنلاین و غیرحضوری توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جلب کند و در طی مدت نسبتاً کوتاهی به شهرت قابل توجهی در میان همتایان خود دست پیدا کند. این کسب‌وکار با ارائه انواع بیمه‌ها اعم از بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه آتش سوزی،‌ بیمه مسافرتی و درمان تکمیلی توانسته است به جایگاه خوبی در میان مشتریان آنلاین دست پیدا کند و اعتماد بسیاری آر مخاطبان آنلاین را به خود جلب کند.

طراحی سایت و اپلیکیشن ازکی به گونه‌ای است به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند در محیطی کاربرپسند، به راحتی کار کنند و با انتخاب نوع بیمه خود بهترین پیشنهادات ممکن را دریافت کنند. کاربران به سادگی امکان مقایسه قیمت‌ها، پوشش‌ها و شرکت‌های بیمه مختلف را در این وب‌سایت و اپلیکیشن آن دارند. وجود پشتیبانی و مشاور سایت برای راهنمایی کاربران یکی دیگر از مزایای ازکی است که باعث شده تا مشتریان بتوانند در صورت داشتن مشکلی یا نیاز به مشاوره بیشتر، به راحتی با مشاوران تماس تلفنی یا ارتباط آنلاین برقرار کنند.

 

چطور یک وب‌سایت و اپلیکیشن بیمه مشابه ازکی طراحی کنیم

طراحی سایت و اپلیکیشن ازکی یکی از نمونه‌های موفق کسب‌وکارهای آنلاین، در حوزه ارائه خدمات بیمه است. طراحی چنین سایت و اپلیکیشنی به طور قطع کار ساده‌ای نیست و نیاز به دانش و تخصص زیادی نه تنها در زمینه بیمه، بلکه در زمینه اینترنت و طراحی سایت و اپلیکیشن دارد. شما با داشتن چنین امکانی می‌توانید حضور خود را به عنوان بیمه‌گر در دنیای مجازی تضمین کنید. این روزها مردم به خاطر داشتن مشغله‌های بسیار به دنبال انجام کارهایشان به صورت غیر حضوری هستند و این نشانگر ضرورت و نیاز شما به حضور در دنیای آنلاین برای به دست آوردن مشتریان بیشتر است.

شرکت داده‌پردازان آذرین وب به عنوان یکی از پیشگامان طراحی سایت و اپلیکیشن بیمه، انتخابی درست برای رسیدن به اهداف کسب‌وکار آنلاین در زمینه بیمه است. این شرکت با داشتن کادری مجرب از طراحان و متخصصان بیمه توانسته است نظر بسیاری از مشتریان و بیمه‌گران را به خود جلب کند. شرکت آذرین وب با طراحی سایت و اپلیکیشن‌های بیمه تجربه دانشینی را برای کاربران ایجاد می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید در صورت داشتن ایده‌ای در ذهنتان آن را با مشاوران ما در میان بگذارید و از آن در وب‌سایت و اپلیکیشن خود استفاده کنید.

 

طراحی سایت و اپلیکیشن بیمه چه مزایایی دارد؟

شما به عنوان یکی از صاحبان کسب‌وکار در صنعت بیمه، برای موفقیت و عقب نماندن از رقبایتان باید سایت و اپلیکیشنی اختصاصی داشته باشید و خود را نسبت به دیگر فعالان این حوزه متمایز کنید. اما شاید از خود بپرسی که طراحی سایت و اپلیکیشن بیمه چه مزایایی برای شما خواهد داشت. برخی از مهمترین مزایای این کار عبارت‌اند از:

⦁ ایجاد محیطی کاربر پسند برای مشتریان

⦁ امکان محاسبه بیمه به سادگی بدون نیاز به دانش تخصص توسط کاربران

⦁ امکان جذب مشتریان جدید و افزایش فروش ⦁ امکان کارآفرینی از طریق جذب بازاریاب و در نهایت افزایش سود

⦁ امکان فروش ۲۴ ساعته انواع بیمه‌ها بدون تعطیلی

⦁ و بسیاری از مزایای فوق‌العاده دیگر...

 

شرکت داده‌پردازان آذرین وب، متخصص در طراحی سایت و اپلیکیشن بیمه

حال که از مزایا و ضرورت حضور در دنیای مجازی و اینترنت مطلع شدید، ممکن است بخواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید و به دنیای بی‌انتهای آنلاین ملحق شوید. برای این کار می‌توانید با شرکت داده‌پردازان آذرین وب تماس حاصل کنید. شما می‌توانید برای اطمینان از کیفیت کار شرکت آذرین وب، نمونه کارهای ما در مورد طراحی سایت و اپلیکیشن بیمه به طور دقیق بررسی و سپس در این باره تصمیم‌گیری کنید. مشاوران فعال و مجرب شرکت داده‌پردازان آذرین وب آماده‌اند تا با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه بیمه شما را در طراحی هرچه بهتر سایت و اپلیکیشن بیمه یاری کنند و تا انتها با شما در رسیدن به سود و مزیت رقابتی بیشتر همراه باشند.

دیدگاه های کاربران