بهترین روش تبلیغات اینترنتی چه تبلیغاتی است

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 98

بهترین روش تبلیغات اینترنتی چه تبلیغاتی است

در سالهای گذشته تبلیغات بصورت تلویزیونی و یا نصب تابلو ها در خیابان ها بود ولی با پیشرفت دنیای تکنولوژی، روش تبلیغات ارتقا پیدا کرده و بصورت اینترنتی و شبکه جهانی برای تبلیغات و جذب مشتری شده است.

روش تبلیغات به روش های مختلفی انجام می شود،به چند مورد از آنها می پردازیم.

1.تبلیغات بنر

این روش از سال 1996 میلادی تا به امروز دوام داشته است و از بین روش های تبلیغاتی این روش معروف تر وپر کاربرد می باشد. بنر بیشتر به صورت Gif و یا چند رسانه ای می باشد و بازدید کنندگان با کلیک بر روی آن به صفحه ای که توضیحات کامل تری دارد متصل می شوند. محل نمایش بنر در سایت بسیار مهم می باشد هرچه تبلیغات در معرض دید بیشتری باشد قطعا کابران بیشتری را جذب می نمایید.البته امروزه بیشتر افرادی حقیقی و حقوقی که طراحی سایت انجام می دهند بخشی را برای تبلیغات بنری در نظر می گیرند  و لینک های غیر های قابل مربوط قرار می دهند  که این تبلیغات افزایش بسیاری داشته است و دیگر بازدید کنندگان به آنان توجهی نمی نمایند.

2.تبلیغات ایمیلی

 این روش قدیمی ترین روش تبلیغات اینترنتی می باشد. باید ایمیل تاثیرگذاری را برای افراد ارسال نمایید. این روش دشواری خود را دارد چرا که باید ایمیل های بسیاری برای افراد ارسال نمایید تا از بین آنان مشتری واقعی را بیابید.اما در این روش به علت اینکه بسیار رایج شده است و برای تبلیغات ایمیل ارسال می نمایند از نظر بسیاری از افراد این تبلیغات برای آنان مزاحمت ایجاد می شود و آنان را نارحت می کند.

3.تولید محتوا

همان طور که می دانید تولید محتوا خلاقانه و متفاوت در طراحی سایت، اینستاگرام و... به چه اندازه ای موثر و مفید می باشد. تولید محتوا روشی است برای جذب مخاطب و تبلیغات بصورت غیر مستقیم می باشد. با تولید محتوا در عرصه ای که فعالیت دارید و توضیحاتی درباره معرفی خود و خدمات تان را در اختیار کاربران قرار دهید. اما به این توجه داشته باشید که محتوای خود را کوتاه و مفید تولید نمایید تا مخاطب از خواندن آن کلافه و خسته نشود.

دیدگاه های کاربران