ساخت اپلیکیشن

دسته‌بندی: نکات اپلیکیشن

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 2398

ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن یعنی چه؟

همانطورکه سرویس های ساخت سایت وجود دارد که با چند کلیک برای مخاطبان سایت میسازد، سرویس های داخلی و خارجی تحت عنوانAppMaker  هستند که معمولا به صورت رایگان یا با هزینه ی کم و مهمتر از آن بدون نیاز به دانش برنامه نویسی برای شما اپلیکیشن موبایل میسازند.خیلی هم خوب!

اپلیکشن یا سایت؟

همانطور که میدانید بازدید از اپلیکشن به راحتی بازدید از سایت اتفاق نمی افتد، چرا که نیازمند نصب و راه اندازی است و همچنین فضایی را از تلفن همراه ما اشغال میکند. گذشته از این امروزه وب سایت ها بسیار از نیازهای روزمره از جمله خرید، یادگیری، خبررسانی، سرگرمی و..... را پاسخگو هستند. همچنین عده ی بسیاری به راحتی به امنیت app store ها و اپلیکیشن ها اعتماد نمیکنند. پس اگر میخواید به سمت طراحی اپلیکیشن حرکت کنید بهتر است بررسی کنید که آیا استفاده از اپ شما برای کابران اینترنت توجه پذیر است یا خیر

ساخت اپلیکیشن یا طراحی اپلیکیشن

بهتر است قبل از شروع هرکاری از خودمان بپرسیم هدف ما از انجام آن چیست، اپلیکیشن شما قرار است در قبال برطرف سازی چه نیازی از کاربران چه منفعتی را برای شرکت شما به همراه داشته باشد؟ امروزه اغلب مخاطبان اپلیکیشن صاحبان استارت آپ میباشند چراکه بیزنس آنها وابسته به امکانات اپلیکیشن است لذا انتظارات ویژه ای از این نرم افزار موبایل دارند. پس حتما باید طرح توجیهی بدین منظور تهیه کنند چرا که یک اپلیکیشن حرفه ای تیم حرفه ای برنامه نویسی و گرافیک میخواهد و طبعا هزینه ی بالایی در بر خواهد داشت.

 اما عده ای نیز وجود دارند که اپلیکیشن را برای مقاصد فرهنگی، هنری،آموزشی و....میخواهند. اینها چندان نیازی به اپ حرفه ای با امکانات ویژه ندارند. پس استفاده از اپ ساز برای اینها مقرون به صرفه میباشد.

طراحی اپلیکیشن چه مزیتی دارد؟

طراحی اپلیکیشن اختصاصی و حرفه ای بسیار متفاوت از تهیه ی اپلیکیشن از اپ ساز با چند کلیک است. تیم خبره ی آذرین وب از آخرین تکنولوژی ها و متد های روز گرافیک و برنامه نویسی برای معماری و پیکربندی اپلیکشن شما بهره میگیرد.لذا طرح و قالب شما مختص کسب و کار خودتان است و شبیه هیچ اپ دیگری نیست.ضمن اینکه سرعت اپ طراحی شده توسط آذرین وب تضمین شده میباشد. همچنین پنل مدیریت اپ با رابط کاربری مناسب بوده و به نحوی است که میتوان همزمان با سایت مطالب را به روز رسانی کرد.

دیدگاه های کاربران