فرق میان اپلیکیشن آفلاین و آنلاین چیست؟

دسته‌بندی: نکات اپلیکیشن

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 9

تعداد بازدید: 6165

فرق میان اپلیکیشن آفلاین و آنلاین چیست؟

امروزه اپلیکیشن های بسیاری طراحی شده اند. برخی از این اپلیکیشن ها تنها با دسترسی به اینترنت اجرا می شوند و برخی دیگر بدون نیاز به اینترنت و در حالت آفلاین کار می نمایند.

طراحی اپلیکیشن آنلاین زمانی که به اینترنت دسترسی داشته باشد به خوبی کار می کند. تمامی داده ها با اتصال به اینترنت نمایش داده می شود.

از مزایای که این اپلیکیشن دارد بروز رسانی سریع و راحت آن و نتایج جستجو آن نیز بروز تر و لحضه ای می باشد .از معایبی که دارد جستجو آن نسبت به اپلیکیشن آفلاین مقداری طول می کشد. همچنین کارایی آن و سرعتش بستگی به سرعت اینترنت دارد.

در اپلیکیشن آفلاین برای افراد که به اینترنت دسترسی ندارند، بسیار مناسب می باشد اما برای نصب آن به اینترنت نیاز دارند تا بتوانند اطلاعات را Cache کند و در هر زمان بتوانند بدون دسترسی به اینترنت از آن استفاده نمایند.

مزیتی که این  طراحی اپلیکیشن آفلاین دارد جستجو سریع اطلاعات و سرعت بالای آن، اجرای همیشگی قابلیت های اپلیکیشن بدون نیاز به اینترنت و سازگاری و کارایی بالای آن دارد و معایبی که دارد برای ذخیره اولیه اطلاعات آن ممکن است مقداری زمان بر باشد که زمان آن نیز بستگی به حجم داده های آن دارد.

بنابراین اصلی تفاوت میان این دو اپلیکیشن آفلاین و آنلاین اجرای قابلیت آنها با دسترسی و بدن دسترسی به اینترنت می باشد.

دیدگاه های کاربران

راحله

( 4 ماه پیش )

تعداد پاسخ‌ها به این نظر:

0

خوبه