طراحی پویا و شخصی سازی در طراحی سایت

دسته‌بندی: نکات طراحی سایت

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1482

طراحی پویا و شخصی سازی در طراحی سایت

مهمترین صدا در جهان نام خود شماست. به خاطر سپردن نام های مشتریان و نیاز آنها امری شخصی است. وبسایت ها می توانند شخصی باشند. شخصی سازی مبتنی بر اینترنت محتوا و خدمات سفارشی شده را از طریق صفحات وب ایمیل یا فناوری push در اختیار افراد قرار می دهد در این بخش قصد داریم نگاهی به موضوع شخصی سازی می اندازیم به ازای آن را بشناسیم همچنین این عنوان از دیدگاه متفاوتی نسبت به دیدگاه مصرف شده.
فرصت خوب در اختیار بازاریابهای امروزی قرار دارد تا خدمات خود و به ویژه وبسایت ها را شخصی سازی کند فناوری وب در ترکیب با فناوری پایگاه داده سبب افزایش حافظه بازاریاب می‌شود. به طوری که می توان شماره مشتریان را تشخیص داد علیه آنها را به خاطر سپرده و بلافاصله در خدمت آنها بود ها شخصی سازی هستند هنگامی که بازی کننده جدید وارد سایت می‌شوند به پوکی یا فایل متنی کوچکی در کامپیوتر به وی قرار می گیرد. که حاوی شناسه منحصر به فرد است من تصور می شود این فایل حاوی اطلاعات شخصی آن بازی کننده ام اما اینطور نیست و به طور ایمیل در پایگاه داده ها ذخیره میشود هنگامی که آن بازیکن نده دوباره باز می‌گردد توسط این کوچه شناخته می‌شود و یک پیام شخصی مطابق با پروفایل بود به طور خودکار در قالب صفحه به نمایش در می آید اگر چه تعدادی از کاربران کوکی های خود را پاک می کنند اما اگر آنها به طور آزادانه از گزینه  (remember me  مرا به خاطر داشته باش استفاده کنند می توانند تجربیات شخصی سازی شده فراهم کنند amazon به طور بحث برانگیزای هنوز هم بهترین مثال در این زمینه به شما می آید به خاطر داشته باشید که طراحی سایت ها به لحاظ قانونی متعهد هستند. برای اضافه کردن کوکی ها از افراد بازدید کننده کسب اجازه کنند.
همچنین شخصی سازی به فروش خدمت رسانی صحبت کردن به ایجاد هیجان کمک می کند.

فروش

شخصی سازی انتخاب محصولات را برای مشتریان آسان‌تر می‌کند مشتریان یک سوپرمارکت آنلاین نمی‌خواهند در هر بار خرید سبد خرید جدیدی از کالا را انتخاب کنند.

خدمت رسانی

مشتریانی که خدمات آنلاین رزرو سفر استفاده می کنند اگر برنامه سفر آنها به طور معمول باشد میخواهند در بعضی از سفرها همان جزئیات سفر را بیان کنند اما شخصی سازی به آنها امکان می‌دهد برنامه سفر خود را حفظ کنند.

صحبت کردن

مشتریان در جریان شخصی سازی می توانند و نوع ارتباطی را که می ‌خواهند از شرکت دریافت کنند به عنوان بخشی از بازاریابی با مجوز انتخاب کنند.

ایجاد هیجان

تمامی موارد فوق می تواند به عقب بودن ارزش کمک کرده برند را تقویت کنند و رابطه با توسعه دهند.
اما باید توجه داشت که save را از دست دادیم چرا که معمولاً ایجاد و نگهداری شخصی سازی مبتنی بر وب پرهزینه است رویکرد ارزان قیمت تر مبتنی بر ایمیل ممکن است برای بسیاری از کشورها بهترین رویکرد باشد ایمیل های شخصی شده را می توان به سمت مشتریان روانه کرد و به طرق مختلف به آنها یادآور و به آنها کمک کرد.

دیدگاه های کاربران