کسب درآمد با طراحی سایت پر بازدید

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1274

کسب درآمد با طراحی سایت پر بازدید

همانطور که می دانید امروزه بسیاری از مشاغل برای جذب مشتریان بیشتر و کسب درآمد اقدام به طراحی سایت نموده اند.برخی از سایت ها بسیار موفق می باشد و بازدید بالایی دارند در نتیجه کسب درآمد آنها نیز بالا می باشد اما برای رسیدن به این موفقیت باید نکاتی را رعایت کرد تا با طراحی سایت ،سایتی پربازدید و کسب درآمد بالا داشته باشید.

یکی از عواملی که باعث می شود تا سایت بازدید بالایی داشته باشد، گرافیک سایت می باشد. هرچه ظاهر و گرافیک سایت زیبا و جذاب باشد، زمانی که کاربر وارد سایت می شود آنرا به خود جذب نمایید. همچنین گرافیک سایت باید بگونه ای باشد تا زمانی که کاربری وارد سایت شما شد هدف فعالیت تان را درک نماید.

طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا نیز تاثیر بسیاری در بازدید سایت دارد،امروزه با افزایش گوشی های هوشمند بسیاری از افراد برای رفع نیازهای در اینترنت از موبایل های خود استفاده می نمایند بنابراین برای این که خدمات بهتر و بیشتری به مخاطبان خود و بازدید سایت تان را بالا ببرید ریسانسیو بودن سایت تان کمک بسیاری به شما می نماید.

تبلیغات سایت نیز تاثیر بسیاری در جذب مشتری داردومی توان به روش های مختلفی تبلیغات نمود. یک نوع روش تبلیغات به روش بنری می باشد می توانید در سایت های پربازدید با طراحی بنر تبلیغاتی خود به نمایش بگذارید. روش دوم روش تبلیغات کلیلی می باشد با لینک دادن در سایت ها و با هر کلیک بر روی لینک شما مبلغی را از شما دریافت می نمایند. روش دیگر روش تبلیغات ویدیویی می باشد که در این روش با طراحی یک ویدیو از فعالیت و معرفی سایت خود را بازدید سایت را بالا می برید.

از عوامل دیگر این می باشد که سایت شما در تمامی مرورگرها شناخته شود، ممکن است افراد با مرورگرهای مختلف شما را جستجو نمایند بنابراین حضور شما در سایت های مختلف اهمیت بسیاری دارد.

یکی از روش هایی که همیشه پیشنهاد می شود و اهمیت بسیاری دارد، سئو سایت می باشد. کاربران با جستجو کلمات کلیدی مورد نظر خود وارد سایت هایی می شوند که موتورهای جستجو رتبه بالاتری را به آنها نمایش می دهند بنابراین کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو در افزایش بازدید سایت اهمیت بسیاری دارد.

از جمله سایت هایی که پربازدید می باشند و درآمد بالایی را کسب می نمایند می توان به سایت دی جی کالا،farsnews ، بامیلو، telewebion,sheypoor اشاره کرد که هم بازدید کنندگان خود را دارند و هم از این طریق کسب درآمد می نمایند.

دیدگاه های کاربران