چگونه سایت رتبه دار را حفظ کنیم

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1016

چگونه سایت رتبه دار را حفظ کنیم

امروزه افراد برای دیده شدن، جذب مشتریان بیشتر و کسب درآمد بیشتر در هر حرفه ای اقدام به داشتن سایت نموده اند اما برای رسیدن به هدف خود به تنهایی طراحی سایت کمک نمی نماید بلکه در کنار آن موارد دیگری کمک می نمایند. یکی از این موارد بهینه سازی در موتورهای جستجو می باشد تا رتبه مناسبی را کسب نمایید.

حال برای داشتن رتبه مناسب در موتورهای جستجو نیاز به زمان کافی و کار بسیاری دارید تا رتبه بالا را کسب نمایید. اکنون بعد از کسب رتبه بالا باید آن رتبه را حفظ نمایید.

یکی از راه هایی که می توانید رتبه سایت تان را حفظ نمایید به روز رسانی سایت می باشد، اضافه کردن محتوای جدید و با کیفیت به همراه عکس و فیلم می باشد که این کار باعث می شود تا بازدید سایت تان بیشتر شود.

سرعت بارگذاری سایت نیز یکی از عوامل مهم در طراحی وب سایت می باشد.هرچه سرعت سایت پایین باشد قطعا کاربران کمتری در آن رفت و آمد می کند. بنابراین سرعت لود سایت خود را بالا ببرید و از ترک کردن صفحه خود جلوگیری نمایید.

دادن لینک ها با کیفیت به جای دادن لینک های بیشتر، اگر کلمه کلیدی در موتورجستجو و جایگاه مناسبی دارد دیگر نیازی نیست تا لینک های بیشتری بع آن صفحه بدهید. ساخت لینک زیاد و نا مربوط باعث می شود تا در لیست سیاه قرار بگیرید موتور جستجو قصد دارد زمانی که کاربری وارد سایتی می شود برای مطالب مفید و مرتبط به سایت باشد.

ارسال لینک به سایت های معتبر و مرتبط به سایت باعث می شود تا سایت به سایت های دیگری هم ردیف را شناسایی نمایند.به صفحات خارجی که به آنها لینک می دهیم باعث می شود مطالب مفید و معتبری را در اختیار کاربران قرار دهد.

هر زمانی که مطلبی را به مطلب مرتبط به سایت خود لینک داخلی کردید، تاثیر بسیاری بر روی بهبود جایگاه کلمه کلیدی خواهد داشت. مانند لینک های خارجی، شما نیز نباید از لینک های داخلی بسیار زیادی استفاده نمایید.

فعالیت داشتن و بروز رسانی در شبکه های اجتماعی باعث می شود تا سایت در موتورهای جستجو اعتبار بیشتری کسب نمایید. دادن لینک از صفحات اجتماعی باعث می شود تا سایت لینک شده معتبری داشته باشید.

اما اینکه شبکه های اجتماعی تا چه مقداری بر روی رتبه تاثیر داشته باشد مشخص نیست، هرچه مطالب در شبکه های اجتماعی مورد پسند کاربران قرار بگیرد کاربران بیشتری از سایت بازدید می نمایند.

دیدگاه های کاربران

برچسب‌ها:

tes