چگونه سایت خود را به دنیای وب معرفی نماییم

دسته‌بندی: بازاریابی

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 835

چگونه سایت خود را به دنیای وب معرفی نماییم

یکی از مواردی که اشخاص طراحی سایت راجع به هر زمینه ای اقدام می نمایند برای معرفی خود و جذب مخاطبان بیشتر می باشد.

بعد از اینکه کار طراحی سایت تان به اتمام رسید می توانید سایت خود را به چندین موتور جستجو معرفی نمایید.موتورهای جستجو اهمیت بسیاری دارد و طبق آمار نشان داده شده است که بیشترین سایت ها از طریق موتور های جستجو نشان داده شده به کاربران اینترنتی معرفی شده اند.

در میان موتورهای جستجو،گوگل محبوب تر از بقیه می باشد و اکثر افراد برای رفع نیازهای خود ابتدا در گوگل جستجو می نمایند.افراد می توانند سایت خود را در گوگل ثبت نمایند، برای ثبت در گوگل باید به آدرس www.google.com/webmasters مراجعه نمایید،فقط برای ثبت در گوگل باید سایت خود را به http:// مراجعه نمایید.

از معرفی سایت خود،دیگر موتور های جستجو بینگ می باشد،برای ثبت در بینگ ابتدا وارد  https://www.bing.com/toolbox/submit-site-url می شوید و مراحل ثبت نام را انجام می دهید.

برای معرفی سایت خود به موتورهای جستجو گوگل نیاز است تا یک نام کاربری از یاهو داشته باشید که هز ایمیل یاهو ویا آی دی پیام رسان یاهو دریافت نمایید.برای ثبت در یاهو http://submit.search.yahoo.com/ وارد شده و اطلاعات خواسته شده را وارد کرده.

اگر سایت خود را بینگ ثبت کرده این دیگر نیازی نیست تا در یاهو ثبت نمایید زیرا بطور خودکار در یاهو معرفی می شود.

میتوانید با دادن لینک به سایت های معرف و با اعتبار،سایت خود را به دیگر کاربران اینترنتی معرفی نمایید.

همچنین می توانید برای معرفی سایت خود از شبکه های اجتماعی پربازدید استفاده نمایید. با ایجاد محتواهای جالب و جذاب مخاطبان را به سمت خود جذب کرده و نیز باعث می شود تا آن را به اشتراک بگذارندو با دادن لینک سایت خود می توانید بازدید سایت خود را بالا ببرید.

اگر تمامی این عوامل معرفی سایت خود را انجام دهید تاثیر بسیاری نیز در رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو کمک شایانی می نماید.

دیدگاه های کاربران