مقالات آموزشی

آخرین مقالات آموزشی و تخصصی

تفاوت های Css و Css3 از نگاه نزدیک

در این مقاله ما می خواهیم شما را با css و تفاوت آن با css3 آشنا کنیم. Css چیست؟ css یا Cascade Style Sheets زبان برنامه نویسی است که درآن نواقص که در زبان html وجود دارد را پر می کند و به گونه ای مکمل زبان html است و آن را کامل می کند.
تابستان 96 مقالات آموزشی

9 اشتباه رایج در طراحی وب سایت (قسمت دوم)

راهی برای جستجو موجود نباشد خیلی اوقات به صفحات وب مراجعه می کنید و اطلاعات زیادی می بینید و هر چه دنبال امکان جستجو می گردید پیدا نمی کنید یا اصلا به درد نمی خورند و یا غیر فعال هستن ! یکی از بدترین مشکلات و نکته هایی که در یک سایت می تواند پیش بیاید همین است!
تابستان 96 مقالات آموزشی

9 اشتباه رایج در طراحی وب سایت (قسمت اول)

یکی از مهم ترین مسائلی که باید در طراحی وب سایت مد نظر داشته باشید ، تست و آزمایش وب سایت می باشد. تست و آزمایش وب سایت ، به معنای تست کیفیت استفاده از کاربران وب سایت می باشد. هر فردی ، طراحی های مورد علاقه خود را می پسندد. همه کاربران وب سایت ها دوست دارند تا خیلی راحت بتوانند از وب سایت استفاده کنند و نیازی به یادگیری مهارت های خاص در زمینه جستجوی مطالب مورد نظر نداشته باشند
تابستان 96 مقالات آموزشی

طراحی سایت گوگل پسند

منظور این مقاله رعایت اصول و مواردی است که پس از اجرای آن، سایت شما از دید موتور جستجوگر گوگل محبوبیت قابل توجهی داشته باشد. پس قطعا مخاطب این مقاله وبمسترانی هستند که جایگاهشان در صفحه نتایج گوگل برایشان اهمیت دارد چراکه منفعت تجاری این زیادی دارد. و این علم بیش از هر شخص دیگر در اختیار مسئول سئو یا همان بهینه سازی موتور جستجوست.
تابستان 96 مقالات آموزشی

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟