اشتباهاتی که باعث می شود سایت پنالتی شود

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 98

اشتباهاتی که باعث می شود سایت پنالتی شود

ممکن است سایتی در گوگل دارای رتبه خوبی باشد ولی با رعایت نکردن یک سری نکات رتبه خود را از دست دهد و کاهش پیدا کند و دچار پنالتی سایت می شود.

از عواملی که ممکن است طراحی سایت ما دچار پتالتی شود مطالب تکراری و کپی در سایت تان استفاده نمایید.برخی افراد هستند که دارای دو سایت نظیر هم و با دامنه های مختلف داشته باشند و مطالب آنان یکی باشد ،موتورهای جستجو قبول نمیکند و مطلب بدرستی ایندکس نمی شود.خزنده ها و ربات های گوگل بسیار حساس می باشند.

-. استفاده از متن های غیر قابل مشاهده می باشد که متن ها را هم رنگ پس زمینه قرار می دهند.این متن ها باعث افزایش رتبه سایت می شود اما این روش در موتورهای جستجو غیر قابل قبول می باشد و بعد از تشخیص دادن ربات ها رتبه سایت را کاهش می دهد و باعث پنالتی شدن می شود.

-. ثبت زیاد یک صفحه از یک سایت می تواند یکی از عوامل می باشد.در عرض 24 ساعت نباید یک سایت را به تعداد دفعات بالا ثبت کرد.هر موتور جستجو برای ثبت سایت قوائد و قوانین خود را دارد برخی از آنها هر 30 روز را برای ثبت سایت در نظر می گیرند ولی توصیه می شود قبل ار آن قوائد آنان را مطالعه نمایید.

-.در محتوای خود از کلمات کلیدی نا مربوط استفاده نکنید ومنطقی ترین آن این است که تعداد کلمه کلیدی مرتبط با محتوای صفحه در بخش کلمات کلیدی باشد.

-.از سایت های مختلف بک لینک خریداری ننمایید چرا که خرید بیش از حد و نا معتبر بودن سایتها باعث می شود تا بلوکه شوید.

-.اگر بعد از گذشت چند ماه از طراحی سایت شما و روش های گفته شده  سایت تان در موتور هی جستجو نبود،مشکل از هاستینگ شما می باشد.گاهی موتور جستجو یک آدرس آی پی را بلوکه می کند که باعث می شود تمام سایت ها که از آی پی آن استفاده می کنند با مشکل مواجه می سوند.این اتفاق برای هاستینگ هایی که از برنامه های خودکار سایت خود در موتور جستجو و روش غیر مجاز ثبت می شوند رخ می دهد.

دیدگاه های کاربران