اخبار

جدیدترین اخبار حوزه وب و تکنولوژی

معیار های برتری در طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی امروزه از اهمیت بالایی در جهان برخوردار است، این عمر در کشور ما نیز طی چند سال گذشته مورد توجه قرار گرفته است. شاید تا همین چند سال پیش میتوانستید با طراحی ساده ترین فروشگاه اینترنتی به اعداف درآمدی خود دست یایید، زیرا رقابت چندانی در بین فروشگاه های اینترنتی ایران وجود نداشت.
زمستان 95 اخبار

تبلیغات در فروشگاه اینترنتی

تبلیغات در اینترنت و فضاهای مجازی میتواند به روش های مختلفی انجام شود که یکی از روش های مرسوم آن تبلیغات در فروشگاه های اینترنتی میباشد.
زمستان 95 اخبار

بهترین های طراحی فروشگاه اینترنتی در دنیا

معیار انتخاب بهترین های طراحی فروشگاه اینترنتی در ایران در مقیاس با فروشگاه های دیگر کشورها بسیار متفاوت است زیرا ممکن است در کشور های سلایق بصری و سوابق خرید از فروشگاه های اینترنتی افراد با کشور ما متفاوت باشد. در کشورهای اروپایی گرافیک در طراحی فروشگاه اینترنتی از اهمیت کمتری نسبت به کشور های آسیایی برخوردار است و بیشتر به جنبه ی امکاناتی و کاربردی سایت ها توجه میکنند.
زمستان 95 اخبار

آغاز فروش آنلاین خودرو در دیجی کالا

هنوز مدت زیادی از شگفت زدگی کاربران اینترنت در ایران به علت آغاز فروش لباس، عطر و ادکلن و پوشاک آقایان و بانوان در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا نگذشته بود که فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از تاریخ 28 دی ماه 1395 فروش انواع اتومبیل را آغاز کرد، اقدامی شگفت آور که شاید کمتر کسی انتظار آن را از دیجی کالا داشت.
زمستان 95 اخبار

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟