بهترین های طراحی فروشگاه اینترنتی در دنیا

معرفی بهترین فروشگاه های آنلاین جهان

معیار انتخاب بهترین های طراحی فروشگاه اینترنتی در ایران در مقیاس با فروشگاه های دیگر کشورها بسیار متفاوت است زیرا ممکن است در کشور های سلایق بصری و سوابق خرید از فروشگاه های اینترنتی افراد با کشور ما متفاوت باشد. در کشورهای اروپایی گرافیک در طراحی فروشگاه اینترنتی از اهمیت کمتری نسبت به کشور های آسیایی برخوردار است و بیشتر به جنبه ی امکاناتی و کاربردی سایت ها توجه میکنند.

همچنین بحث سرعت سایت نیز در طراحی فروشگاه اینترنتی بسیار مهم میباشد، با توجه به اینکه سرعت اینترنت در کشورهای اروپایی با کشور ایران بسیار متفاوت میباشند و با اینکه اینترنت از سال 1372 در اختیار مردم قرارگرفته است، بعد از گذشت 3 دهه، ایران در سرعت اینترنت در رتبه ی 152 قرار دارد و با توجه به پایین بودن سرعت اینترنت در ایران هزینه آن چندین برابر قیمت آن در کشورهای دیگر از جمله افغانستان و ژاپن میباشد. و جالب است بدانید اولین کشور در سرعت اینترنت و سرعت در طراحی فروشگاه های اینترنتی، کشور سنگاپور میباشد همچنین کشورهای هنگ کنگ، رومانی، ژاپن، کره ی جنوبی، سوئد در رده های بعدی قرار گرفته اند.

در ایران به علت محدودیت هایی که وجود دارد تجارت الکترونیک و طراحی فروشگاه های اینترنتی به صورتی که باید ارائه نمیگردد و استفاده کنندگان آن نمیتوانند تمامی ایده های خود را دربسترمحیط های مجازی و اینترنت ارائه دهند.

با وجود تمامی این موارد دربحث بهترین طراجی فروشگاه های اینترنتی دنیا ، میتوان به طراحی فروشگاه اینترنتی جهانی AMAZON اشاره کرد. طراحی فروشگاه آمازون امروزه بیشترین درصد فروش اینترنتی را به خود اختصاص داده است. از ویژگی های این فروشگاه قدیمی بودن آن، اعتماد مشتریان و جامع بودن آن در تمامی زمینه ها میباشد. آمازون برای برخی از کالاهای خود دارای حمل و نقل بین المللی به برخی از کشور های دیگر نیز است.

سایت بعدی که یکی از پربازدیدترین وب سایت های فروشگاهی جهان میباشد طراحی سایت فروشگاهی EBAY میباشد و یکی دیگر از فروشگاه های مورد استقبال مردم طراحی وب سایت فروشگاهی ETSY میباشد، کار این وب سایت به این صورت است که بین خرده فروشان و خریداران ارتباط برقرار میکند، به عنوان مثال اگر شخصی میخواهد محصولی به بازار ارائه دهد و یا هنرهای دستی خود را به فروش بگذارد، به راحتی میتواند در این سایت این کار را انجام داده و محصولات خود را به فروش برساند.

در بحث فروشگاه، فروشگاه هایی که به صورت اختصاصی بر روی یک دسته و گروه از محصولات تمرکز میکنند نیز میتوانند بسیار موفق شوند مثل وب سایت MR PORTER که فقط به فروش لوازم و پوشاک مردانه میپردازد و همچنین فروشگاه NASTY GAL که به فروش تمامی اجناس که نیازمند بانوان است میپردازد.

بهترین ها در طراحی فروشگاه اینترنتی میتواند در ابتدا یک سایت ساده باشد که با مشاهده ی پیشرفت و افزایش بازدیدکنندگان، سایت خود را با امکانات جدید گسترش دهد.

شرکت داده پردازان آذرین وب آماده ارائه خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت، طراحی وبسایت، طراحی وب سایت، طراحی آنلاین شاپینگ و باشگاه مشتریان...

1395-11-11 16:46 اخبار

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟