بهترین بازی های اندروید و آیفون

بهترین بازی های اندروید و آیفون

در هفته دوم اردیبهشت 1396 در سایت زومجی بازی های مشترک اندروید و آیفون متنوعی معرفی شد. زومجی از میان بازی های اندروید و آیفون،بازی های خوب و متنوع آنرا گلچین می نماید که سلایق کودکان تا بزرگسالان را در بر می گیرد.


Ballz
با ورود به این بازی خود را برای ثبت رکورد بالا آماده کنید ودراین بازی  باید دقت بسیاری داشت.در این بازی باید سعی کرد با یک توپ کاشی ها را که از سمت بالا به سمت پایین می آیند را هدف بگیرند، هر کاشی داری یک عدد می باشد که مشخص می کند به چه تعداد توپ برای از بین بردن آن لازم دارید و زمانی که کاشی ها به پایین ترین نقطه برسند شکست خورده اید.


Card Thief
این بازی از آن دسته بازی هایی می باشد که برای متوجه شدن به نکات ریزو درشت آن نیاز به زمان دارد،که ابتدا کمی خسته کننده می باشد ولی در ادامه بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد.
در این بازی شما به عنوان دزد می باشید،که یکی از 9 کارت داخل زمین با عبور از نگهبانی به سمت صندوق رفته و آنرا را دزدیه و در نهایت فرار می کنید.


C.A.T.S: Crash Arena Turbo Stars
سازنده این بازی استدیو زپتولب بوده او نیز سازنده بازی Cut the Rope بوده و این بار طعم خوش شکلات را رها کرده و به دنبال نبرد میان گربه با ماشین های مبارزه رفته است. این بازی ویژگی های مشخص سازی بسیاری را ارائه می دهد. در مجموع دو حالت دارد .حالت اول Quick Fight بوده که باید مصاف سایر بازیکن ها بروید. حالت دومChampionshipمی باشد این حالت که از حالت اول جذاب تر می باشد دارای 24 مرحله می باشد که باید در کنار بازیکن های دیگر سعی بر این که جایگاه بالایی را در جدول بدست بیاورید.


Scribblenauts Unlimited
مکسول پسرکی جوان است که عضو خانواده 44 نفره می باشد. پدر خانواده با بزرگ تر شدن فرزندانش به آنها یک وسیله جادویی می دهد.این وسیله جادویی به مکسول دفترچه ای پر روز و راز می باشد که بسیار جالب است، در این دفترچه هرچه نوشته شود در مقابل شما ظاهر می شود. روزی مسکول و خواهرش با این دفترچه سربه سر جادوگر خبیثی می گذارند که نتیجه ای جز نفرین خواهر را نداشت. حالا در این بازی شما وظیفه دارید با خوشحال کردن مردم ستاره های شادی را برای نابودی طلسم جمع نمایید.معما و شخصیت های بسیار این بازی را جذاب نموده است.


Full Pipe Adventure
این بازی برای علاقمند به بازی های اشاره و کلیلک هستند مناسب می باشد. با طراحی کارتون و ماجراجویی متفاوتش در دنیای زیر زمینی لوله ها، بسیار سرگرم کننده می باشد.در بازی Full Pipe Adventure ،50شخصیت دوست داشتنی و عجیب قرار دارد.
نکته جالبی که در این بازی دارد بیوگرافی کوتاه از هر شخصیت در دفترچه ای برای مطالعه قرار داده است.این بازی  معماهای بسیاری را دارا می باشند که می توان با رفتن به دفترچه راهنما به آن دسترسی پیدا نمایید. هرچه که حل معما بدون راهنما  لذت بخش می باشد.

آخرین اخبار

1396-02-17 11:38 اخبار

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟