نسخه اندرویدی گوگل کروم با استفاده از حالت آفلاین ارتقا پیدا کرد

نسخه اندرویدی گوگل کروم با استفاده از حالت آفلاین ارتقا پیدا کرد

در اواخر سال گذشته میلادی بود که اندروید نسخه گوگل کروم با امکان دانلود یک صفحه اینترنتی جهت استفاده در حالت آفلاین آپدیت شد، اما در جدیدترین نسخه این امکان بهبود یافت و گزینه های جدیدی به آن اضافه شد.
از سوی گوگل آمار و ارقامی منتشر شد که از ابتدا عرضه نسخه اندرویدی گوگل کروم که با امکان استفاده ار حالت آفلاین و امکان ذخیره صفحات اینترنتی هرهفته توسط کاربران پیچ ذخیره می شود که به بیش از 45 میلیون می باشد که نشان دهنده محبوبیت بالا آن می باشد.
پس از ارتقا جدیدترین نسخه اندروید گوگل کروم و با لمس کردن طولانی یک لینک در این مرورگر می توانید تا بدون نیاز به بازکردن صفحه مربوط به لینک، ذخیره نمایید و بصورت آفلاین آنرا مشاهده کنید. همچنین گوگل دکمه ای بانام" Download page later" ایجاد کرده تا در حالت آفلاین اگر بخواهید به صفحه ای دسترسی داشته باشید با لمس این دکمه، زمانی که موبایل شما به اینترنت متصل شود بطور خودکار دانلود می شود.
یکی دیگر از امکانات جدید گوگل کروم این است با باز کردن یک تب جدید در این مرورگر صفحاتی که بیش از این دانلود شده باشد با نشانی خاصی علامت گذاری می شود و نیز لیستی از دانلودهای اخیرتان در صفحه ای نمایش داده می شود.

1396-02-21 10:50 اخبار

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟