اپلیکیشن های معروف اندروید که قاتل باطری گوشی هستند

اپلیکیشن های معروف اندروید که قاتل باطری گوشی هستند

بعضی از برنامه های گوشی های اندروید که نصب می شوند نقش مهمی در خالی شدن باطری گوشی ها دارند که امروز تعدادی از پر مصرف ترین اپلیکیشن های اندروید را به شما معرفی می کنم.

این اپلیکیشن ها حتی زمانی که از آنها استفده نکنید هم باطری گوشی شما را مصرف می کند و باعث کوتاهی عمر باطری گوشی می شود.

متاسفانه این اپلیکیشن های پر مصرف جزوه پر طرفدارترین و محبوبترین برنامه های اندروید هستند برای همین استفاده نکردن از این اپلیکیشن ها را برای صاحبان گوشی های اندروید سخت کرده است.در اینجا به چند مورد از این اپلیکیشن ها اشاره می کنم تا با برخی از آنها آشنایی پیدا کنید.

1.اسنپ چت snap chat
متاسفانه این برنامه پرطرفدار و محبوب از پر مصرفترین برنامه های اندروید به حساب می آید.اسنپ چت در لیست avast در رتبه چهارم و در لیست AVG رتبه دوم در پر مصرف ترین ها را داراست.
بسیاری از کاربران با خذف این اپ گزارش داده اند که عمر باطریشان زیاد شده است.

برای این که بتوانیم بهینه از این اپ استفاده کنیم بهتر است Travel Mode را فعال کنیم تا ا بارگیری اتوماتیک عکس و فیلم جلوگیری شود.
شما می توانید از قابلیت استوری اینستاگرام در جایگزینی این اپ استفاده کنید.


2. اپلیکیشن Outlook  در گوشی
اوت لوک نیز یکی از پر طرفدارترین برنامه های اندرویدی می باشد که مایکروسافت تولید کرده اما متاسفانه این اپ در لیست avast  رتبه دهمین اپلیکیشن پر مصرف را داراست که این خود باعث شده تا کاربران دچار مشکل شوند و عمر باطری گوشی آنها بسیار کم شود.

برنامه‌های اندرویدی زیادی در این زمینه وجود دارد. اما شاید استفاده از اپلیکیشن Inbox by Gmail جایگزین خوبی است  که قادر است با وارد کردن چند حساب (مایکروسافت، یاهو، جیمیل و کلاینت‌های دیگر) همه ایمیل‌ها را به صورت یک‌جا مدیریت کند و مصرف باطری شما را زیاد نکند.

3.اپلیکیشن facebook  و Messenger
یکی از محبوب ترین اپ ها در دنیا فیسبوک است که به هیچ وجه جایگزینی ندارد و بزرگترین شبکه اجتماعی جهان می باشد. تنها راه حل این مشکل که مصرف باطری گوشی را پایین بیاوریم استفاده از Facebook Lite و Messenger Lite که خود فیسبوک آماده کرده و مصرف باطری را پایین تر می آورد.

آخرین اخبار

1396-02-25 10:46 اخبار

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟