6 قابلیت مخفی در اینستاگرام

6 قابلیت مخفی در اینستاگرام

اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند هر چه به قابلیت‌های آن افزوده می شود، بعضی از ویژگی‌ آن‌ در زیر انبوهی از مراحل و انتخاب‌ها مخفی می باشند، ازاین قاعده اینستاگرام نیز مستثنی نیست. زمانی که اینستاگرام شروع به فعالیت خود کرد تنها یک اپلیکیشن ساده برای اعمال فیلترهای مختلف بر روی تصاویر بود اما در حال حاضر به یک شبکه‌ اجتماعی بزرگ ویک ویرایشگر حرفه‌ای تصاویر تبدیل شده است و اکنون به معرفی ۶ قابلیت کم‌تر شناخته‌شده‌ اینستاگرام می‌پردازیم که نسبت به دیگر قابلیت‌های دیگرآن مخفی‌ می باشد.


1- در ابتدا فعالیت اینستاگرام، ابتدا فقط می توانستیم فیلتر را فعال و غیر فعال کنیم و این قابلیت برای تصوایر با گوشی های هوشمند اولیه مناسب بود ولی در حال حاضر برای تصاویر با گوشی های هوشمند مدرن امروزی مناسب نمی باشد،اما در حال حاضر اینستاگرام امکان تغییر شدت و میزان ها فیلتر را اضافه کرده است.


2- زمانی تصویر خود را ویرایش می نمایید یک مرز باریک میان تصویر ویرایش شده عالی با یک تصویر ویرایش شده مضحک وجود دارد که برای اینکه تشخیص دهید ویرایش شما عالی می باشد باید آنرا با نسخه اصلی تصویر مقایسه نمایید که اینستاگرام این امکان را به شما می دهد. زمانی که تصویر خود را در اینستاگرام فیلتر کردید و ویرایش آن را انجام دادید،در پیش نمایش انگشت خود را بر تصویر نگه دارید،تصویر اصلی خود را بدون ویرایش و فیلتر تماشا نمایید.


3- برخی از فیلتر ها بسیار کاربرد دارد و برخی دیگر ندارند.در اینستاگرام فیلترهای بسیار زیادی وجود دارد که بعضی از آنها را شما می پسندید و شما این امکان را دارید تا فیلترهای که مورد پسندتان نیست را غیر فعال نمایید با رفتن به لیست فیلترها و با انتخاب گزینه manage فیلترهای مورد نظر خود را فعال و غیر فعال نمایید.


4- تا به حال ممکن است برای گذاشتن یک تصویر در صفحه اینستاگرام خود در بین چند تصویر مرتبط دچار سردرگمی برای انتخاب یک تصویر بشوید ولی اکنون اینستاگرام این امکان را به شما داده است تا 10 تصویر مرتبط را به اشتراک بگزارید.ابتدا تصویر اول را انتخاب کرده و بعد دکمه select Multiple را لمس کرده ونیزمی توانید برای تمامی تصاویر یک فیلتر را انتخاب نمایید و یا هر یک را بطور جداگانه ویرایش نمایید.


5- یکی دیگر از قابلیت خوب اینستاگرام این است که زمانی که شما بعد از ویرایش عکس از اشتراک گذاشتن آن منصرف شود میتوانند آنرا به عنوان پیش نویس یا Draft ذخیره نماید. برای حذف یک پیش نویس، دکمه‌ی Manage در قسمت Drafts را لمس کنید و بعد از آن گزینه Edit را لمس کرده و پیش‌نویس‌هایی که مایل به حذف آن هستید را انتخاب نمایید واکنون Discard Posts را لمس نمایید تا پیش‌نویس‌های انتخابی حذف شوند.


6- همانطور که میدانید اینستاگرام شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تصاویر می باشد ولی میتوانید به دوستان خود بطور خصوصی پیام و یا اصطلاحا دایرکت بدهید. برای این کار می توانید با انتخاب آیکون موشک در بالای صفحه و یا پایین هر پست انتخاب نمایید و نیز میتوانید تصاویر یا ویدئو بدون نیاز به  پیام رسان های دیگر ارسال نمایید.


آخرین اخبار

1396-02-25 12:23 اخبار

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟