بازی های موبایل آی او اس و اندروید برای ورزش ذهن

بازی هایی برای ورزش ذهن

با استفاده از بازی های موبایل آی او اس و اندروید می توانید ورزش ذهن و تمرکز خود را بالا ببرید.در بازی های معمایی برای پیشرفت در بازی باید از قدرت استدلال خود استفاده نمایید. این نوع بازی ها حجم بالایی ندارند اما دارای مراحل بسیاری بوده و بزودی تمام نمی شود.
Flow free
بازی بسیار جالب و جذای می باشد و در مراحل بالاتر شما را به چالش می کشد.در این بازی باید نقطه های همرنگ را به هم متصل کنید. در آن دو قانون وجود دارد.1-هیچ خطی نباید خط دیگر را قطع کند.2-تمام مسیرها برای رسیدن به یکدیگر باید تمامی زمین بازی را پر کند و جای خالی نماند.برای پر کردن خانه ها چندین راه وجود دارد ولی استفاده از سریع ترین و بهینه ترین راه امتیاز بیشتری را کسب می کنید.این بازی هر روز مراحل ویژه ای به کاربر پیشنهاد می شود و نیز می توانید با استفاده از پرداخت درون برنامه ای وارد مرحله جدیدی شود و ظاهر محیط کاربری را تغییر دهید.
A  Clockwork Brain Training
این بازی نسبت به بازی های دیگر پازلی موبایل چند برتری دارد که بصورت همزمان حافظه ، قدرت، استدلال، زبان مهرت، حل مسئله و تمرکز کاربر را درگیر می کند.در این بازی زمان زیادی برای تصمیم گیری ندارد بنابراین مجبور می شوند به ذهن خود برای یادآوری فشار می آورد. در این بازی میزان تمرکز شما آزموده می شود مدت زمانی که یک شی متفاوت را از میان اشیا تشخیص دهید.
WordBrain 2
این بازی موبایل با حروف و کلمات درگیر می شوید. اگر به این نوع بازی علاقه دارید،یکی از بهترین گزینه ها می باشد.در این بازی نام صحیح را در میان حروف کنار هم باید تشخیص دهید.از آنجایی که مراحل دسته بندی می شود راحت تر می توانید کلمات را پیدا کنید و هرچه به مراحل بالاتر بروید پیچیده تر می شود.

آخرین اخبار

1396-03-27 10:19 اخبار

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟