فیجت اسپینر چیست؟

فیجت اسپینر چیست؟

نیجت اسپینر از محبوب ترین گجت ها می باشد و یکی از سرگرم کننده ترین و اسباب بازی های این روزها می باشد که نه قیمت نه چندان بالایی دارد و نه برای رنج سنی خاصی می باشد و افراد کوچک و بزرگ از آنان استفاده می نماید.

گفته می شود این وسیله پادزهری برای اختلال بیش فعال و کمبود توجه می باشد و به افراد کمک می کند تا استرس فرد را تخلیه نماید.مسئولین ایالات متحده آمریکا،فایده سرگرم کننده بودن این وسیله باعث نشده تا آنان همراه داشتن آن در سرکلاس درس در تمام مدارس قدغن نکنند.

فیجت اسپینر از بلبرینگ تشکیل شده و کاربر می تواند آنرا در بین انگشتانش بچرخاند. کاربران این وسیله ادعا می کنند که حرکت آنی این وسیله باعث می شود تا تجربه حس دل انگیز را کسب نمایید.کاربران می توانند با مراجعه به یوتیوب حجم وسیعی از نحوه کار با این گجت را تماشا کنند.

این وسیله تنها برای سرگرمی و گذارندن وقت نمی باشد بلکه به افراد دارای عدم تمرکز نیز کمک می کند اما دانشمندان اعتقاد دارند گرچه این ادعاها دروغ نمی باشد اما به میزان بسیاری اغراق می شود و نیز به گفته یک روانشناس بالینی،این گجت چرخشی بیشتر به وسیله ای برای از بین بردن تمرکز و ایجاد حواس پرتی می باشد ولی کاربران ادعا می کنند که ضد استرسی و مثبت بودن آن را دریافت کرده اند.

فیجت اسپینر اعتیار آور می باشد،زمانی که در استفاده آن زیاده روی شود اعتیاد آور نیز می شود.معلم های بسیاری در سراسر دنیا طی ارسال پست هایی در شبکه های اجتماعی نا امیدی خود را از دانش آموزانی که در حال توییت کردن درباره این وسیله می باشد را عنوان کرده حتی علاقمندان به این گجت برای خود یک انجمن اختصاصی تشکیل دادند.

قیمت این دستگاه بستگی به نوع آن دارد که در بازار ایران بین 20 تا 150 هزار تومان قیمت دارد که تفاوت قیمت آن به داشتن ظاهری خاص،تعداد پره ها و وسایل تزیینی زیباتر می باشد و تنوع بسیاری نیز دارد.

آخرین اخبار

1396-03-27 15:54 اخبار

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟