آنتی ویروس های برتر اندروید

آنتی ویروس های برتر اندروید

اندروید با بروز رسانی هر نسخه خود امنتیش را افزایش می دهد اما اندروید نیز همانند ویندوز مورد حمله قرار می گیرد اما ویروس ها و بد افزارهای اندروید به اندازه ویندوز خطرناک نمی باشد ولی باید از آنها جلوگیری شود.
Malwarebytes
آنتی ویروسMalwarebytes بهترین نرم افزار ضد تروجان و یکی از  بد افزار رایگان می باشد.این نرم افزار بهترین قابلیت ها را برای گوشی و تبلت های اندرویدی ارائه کرده است.این آنتی ویروس بدافزارها را از اندروید تشخیص و حذف می نماید و توان اینکه هر فایل مخربی را شناسایی کند را دارد و از ورود هکرها به اطلاعات شخصی جلوگیری می نماید.
CM Security
CM Security یک برنامه امنیتی عالی برای گوشی های هوشمند می باشد و دارای بالاترین امتیاز در play Store از طرف کاربران دریافت نموده است.این آنتی ویروس دارای یک موتور قوی می باشد که طراحی شده توسط موتورهای ابری و محلی می باشد. این آنتی ویروس  به جز قابلیت داشتن اسکن و تشخیص ویروس و بد افزار، قابلیت قفل کردن فایل های خصوصی و برنامه های مختلف مثل: WhatsApp را دارد.این آنتی ویروس را می توانید از play Store بصورت رایگان دانلود نمایید.
Security 360
در این آنتی ویروس بجز انتظار ما از یک نرم افزار آنتی ویروس،ویژگی های جذاب دیگری را نیز دارد.این ویژگی ها مانند خذف فایل های ناخواسته ،مدیریت برنامه ها،ذخیره باتری،قابلیت ضد سرقت و امکانات دیگری را ارائه می دهد و می توانید از امکانات این نرم افزار بصورت رایگان بهره مند شوید.
Kaspersky
احتمالا تا به امروز نام کمپانی Kaspersky را شنیده اید،این کمپانی یک آنتی ویروس را دارد و نیز قابلیت ضد سرقت که عملکرد خوبی را دارد.این نرم افزار نسخه اپلیکیشن خود را بصورت رایگان و با امکانات ضد سرقت،ضد تروجان و بد افزار ضد فیشینگ و... را که امنیت گوشی هوشمند را فراهم کرده است و بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهده است.

آخرین اخبار

1396-03-29 16:31 اخبار

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟