فرآیند طراحی سایت ثبت آگهی

دسته‌بندی: نکات طراحی سایت

تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۷

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 561

فرآیند طراحی سایت ثبت آگهی

امروزه استفاده از اینترنت به امری اجتناب ناپذیر بدل گشته است ، همه گیر شدن و گسترش روز افزون این تکنولوژی در عصر حاضر بسیار جامع تر و کامل تر از گذشته شده است و در عصر حاضر که تمدن بشر در حال پیشروی به سمت زندگی مدرن تر و پیشرفته تر است اینترنت نقش مهمی را ایفا می کند. در واقع اینترنت به خودی خود بستر بسیاری از موفقیت‌های بشر بوده است چرا که یکی از مهمترین ویژگی های این ابزار فوق العاده ایجاد ارتباط بین انسان هاست ، همین ارتباط در سطوح مختلف منجر به اختراعات اکتشافات و رفع نیازهای انسان توسط یکدیگر شده است.

ارائه خدمات در دنیای امروز و متقابلا استفاده از خدمات دیگران نیازمند یک راه ارتباطی مستقیم و موثر است. امروزه به مدد سایت هایی که در زمینه ثبت آگهی فعالیت دارند و یا اپلیکیشن هایی که در راستای همین هدف ساخته شده اند این امر را آسان و آسان‌تر کرده است.

طراحی سایت درج آگهی و اپلیکیشن های مربوط به آن موضوع اصلی و محوری مقاله است در ادامه با ما همراه باشید.

وب سایت ثبت آگهی

آگاه کردن دیگران از نیازها و خواسته ها در نسل بشر پیشینه و قدمتی طولانی دارد. در زمانهای بسیار دور کتیبه‌هایی متشکل از تصاویر مختلف از سنگ ها که شامل اطلاعات حاکمان آن زمان بود در محلهای مختلف جهت آگاهی مردم قرار داده می شد ، بعد از آن نوشتار روی کتیبه ها جای این مورد را گرفت. البته گاهی بکارگیری کسانی که اطلاعاتی که لازم بود به گوش بقیه برسد را با صدای بلند بیان می‌کردند در گذشته مرسوم بود که اصطلاحاً به آن ها جارچی می گفتند. در گذشته های نزدیکتر هم اشخاص بودند اطلاعات یا تبلیغاتشان را بر روی برگها می نوشتند و در محل های پر رفت آمد قرار می دادند ، البته قضیه اطلاع رسانی و ثبت آگهی ها حدودا از زمان تولد روزنامه‌ها و تا به امروز جایگاه خاصی در صفحات روزنامه و حتی مجلات داشته‌ اند. همانطور که می بینید آگاهی رساندن و مطلع ساختن جامعه از مواردی که مورد نیاز مان بوده حدودا همیشه به اشکال مختلف با نسل بشر همراه بوده است ولی در هیچ عصری به اندازه عصر حاضر رفع این نیاز تا این حد ساده و سریع نبوده است.

اطلاع رسانی ها ، تبلیغات و ثبت آگهی ها همگام با عصر الکترونیک پیشرفت چشمگیری در رفع نیازها و ارائه خدمات داشته اند. امروز ثبت آگهی در سایت هایی که برای ثبت آگهی مشتریان ساخته شده اند یکی از پر بازده ترین انواع آگهی و تبلیغات و در نوع خود بی همتاست . هرچند که در روزنامه‌ها آگهی‌هایی در قسمت نیازمندیها مشاهده می‌شود و در مقایسه با سایتهای ثبت آگهی قابل مقایسه نیستند. چرا که گشت و گذار در اینترنت و سایت هایی که مربوط به ثبت آگهی هستند بسیار راحت تر و کم هزینه تر از استفاده از روزنامه یا روش های سنتی دیگر است.

مزایای سایت ثبت آگهی

سایت های ثبت اگهی فواید و نکات مثبت زیادی برای مشتریان و کاربران و همین طور برای دارنده گان اینگونه سایت ها دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

از مواردی که باید در زمره ویژگی‌های مثبت سایت ثبت آگهی در نظرداشت کم هزینه و ارزان بودن استفاده از اینگونه سایتهاست به طوری که کاربران می توانند با گوشی یا سیستم رایانه شان با حداقل حجم اینترنت مصرفی نیازشان را از سایتهای ثبت آگهی جستجو کند . یکی دیگر از این ویژگی ها داشتن فیلترهای مختلف جهت جست و جوی راحت تر است ، در روشهای سنتی مثل روزنامه‌ها شاید جستجو و پیدا کردن آگهی متناسب با نیازهای افراد مقدار سخت باشد ولی در سایتها با اعمال فیلترهای مناسب در عرض چند ثانیه می توانید آگهی مورد نظرتان را پیدا کنید .

مورد دیگری که باید به آن اشاره کنم گسترده بودن دامنه اطلاع رسانی سایت های ثبت آگهی است. در مثال روزنامه ، روزنامه ها فقط می توانند در سطح شهر یا گاهی استان را مورد پوشش اطلاع رسانی آگهی قرار دهند ولی در سایت‌های مربوطه این محدودیت وجود ندارد و اشخاصی که در هر کجای کشور که باشند می توانند آگهی مورد نظر را ببیند .

ثبت ارزانتر آگهی مشتریان است نسبت به راههای دیگر ثبت آگهی نیز از ویژگی‌های این مورد است ، به شکلی که کاربران با صرف هزینه های اندک و حتی گاهی رایگان می‌توانند  آگهی شان را ثبت کرده و در سریعترین زمان خدمات مورد نظرشان را دریافت کنند. یک نکته قابل توجه در این رابطه تعداد بازدید کننده ها و کاربران یک سایت ثبت آگهی است که هر چه تعداد بازدید کننده ها بیشتر باشد بازدهی سایت برای سود آوری بیشتر است. البته یک سایت ثبت آگهی برای دارنده و مدیران این سایت مزایای زیادی به همراه دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

صاحب یک سایت درج آگهی شوید

یک سایت ثبت آگهی می تواند طیف گسترده ای از خدمات کالاها و تبلیغات را در خود جای دهد. تبلیغات هم می تواند جز آگهی های یک سایت ثبت آگهی باشد ،  هرچند زمینه فعالیت بعضی سایتهای ثبت آگهی قدری به سمت تخصصی شدن رفته است ولی با صرف هزینه‌های لازم چه از نظر زمانی و چه از نظر مالی اینگونه سایت ها می توانند از طرق مختلف است از سود خوبی بهره‌مند شود. اجازه دهید از چند سایت موفق ثبت آگهی در کشورمان نام ببرم تا مطالب گفته شده برایتان روشن تر گردد .

سایت دیوار یکی از موارد موفق در این زمینه است که از سال ۹۲ فعالیت خود را آغاز کرد و با زمان نسبتا کمی توانست مورد توجه اقشار مختلف قرار بگیرد. آگهی های این سایت هر نوع کالا ، خدمات و تبلیغاتی را در بر می گیرد به عنوان مثال آگهی های مربوط به املاک ، وسایل نقلیه ، استخدام و کاریابی و... در این سایت به چشم می خورد.

یکی دیگر از این نمونه های موفق شیپور است که این سایت هم مانند سایت دیوار در همه ی زمینه‌های ثبت آگهی فعالیت دارد و روزانه تعداد زیادی بازدید کننده از این سایت بازدید می کنند ، البته همانطور که در خطوط قبل این مقاله هم گفتیم در زمینه ی ثبت آگهی سایتهایی را می‌بینیم که دایره فعالیتشان را محدود کرده اند ولی در عوض به طور تخصصی تر به ثبت یک آگهی خاص پرداخته اند. برای نمونه سایت جابینجا یک مورد از اینگونه سایت هاست که در زمینه ثبت آگهی مشاغل مختلف (عموماً مرتبط با کامپیوتر و فناوری اطلاعات) فعالیت می کند.

یک نکته مهم که در رابطه با سایت ثبت آگهی قابل ذکر است اهمیت بالای داشتن یک اپلیکیشن مرتبط با سایت مربوطه است. یک اپلیکیشن می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی بر افزایش کاربران سایت و بازدید آگهی ها داشته باشد به طور مثال اپلیکیشن مربوط به سایت شیپور بیش از ۱۱ میلیون بار نصب شده است که رقم بزرگ و قابل توجهی است. افزایش بازدید و کاربران سایت ارتباط مستقیم با افزایش درآمد صاحب سایت ثبت آگهی دارد چراکه درصورت زیاد بودن بازدیدکنندگان می‌تواند از ثبت آگهی های تبلیغاتی ، ثبت آگهی های خاص و انواع دیگری از تبلیغات در آمده رضایت بخشی را کسب کند.

طراحی سایت ثبت آگهی توسط شرکت آذرین وب

وقتی صحبت از طراحی سایت می‌شود یکی از مهمترین مسائلی که مطرح می شود مسائل مربوط به ظاهر جذاب و گیرا و همچنین رعایت اصول فنی در طراحی سایت مورد نظر است ،  شرکت آذرین وب با داشتن نیروهای متخصص و حرفه ای در زمینه ای طراحی سایت و همچنین اپلیکیشن امکان طراحی و ارائه هرگونه سایت و اپلیکیشن در هر سبک و زمینه که باشد را برای شما و کسب و کارتان فراهم می کند. نمونه های متعددی از پروژه های طراحی سایت و اپلیکیشن در زمینه های مختلف که در سایت شرکت آذرین وب موجود است و همچنین رضایت کامل کارفرمایان موید این حرف است .

بعضی از ویژگی های سایت طراحی شده توسط شرکت آذرین وب:

امکان ثبت آگهی مدیریت و ویرایش آگهی توسط کاربران ، قابلیت پرداخت هزینه برای قسمت‌های ویژه سایت ، امکان نشان کردن آگهی ، امکان تماس با صاحبان آگهی ، امنیت بالا ، طراحی و نصب سی ام اس اختصاصی و داینامیک ، سایت سازگار با موتور های جستجو و...

برخی از ویژگی های اپلیکیشن طراحی شده توسط شرکت آذرین وب:

قابلیت درج تصویر برای آگهی ها توسط کاربران ، دسته‌بندی آگهی ها ، نشان کردن آگهی ها ، قابلیت گفتگو به صورت چت و... .

در صورت تمایل به راه اندازی سایت ثبت آگهی و اپلیکیشن مرتبط با سایت با ما تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان تیم مشاوره ای ما بهره مند شوید .

دیدگاه های کاربران