طراحی سایت حرفه ای با هزینه خوب

دسته‌بندی: مزیت رقابتی

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 2210

طراحی سایت حرفه ای با هزینه خوب

یکی از مواردی که در یک شرکت مورد اهمیت است داشتن یک سایت خوب که تمام امکانات را در خود جا داده باشد زیرا که سایت گویای فعالیت شرکت و به نوعی معرفی شما به دنیای وب و کاربران است.
مدیران شرکت ها انتظار دارند سایتی داشته باشند که بدون ایراد و باگ باشد و در بین رقبای کاری خود معروف به بهترین شوند این ملزم به آن است که سایت شما در یک شرکت معتبر طراحی و آماده شود و پشتیبانی داشته باشد که در صورت مشکل به سرعت رفع شود.
در این میان شرکت های طراحی سایتی هستند که که می گویند در زمینه طراحی سایت شما را با ارزان ترین مبلغ همراهی می کنند.
اما چون این شرکت ها با صورت غیر حرفه ای و بدون رعایت قوانین برنامه نویسی بر پایه گوگل فعالیت دارند هزینه کمتری برای طراحی شما صرف می شود.

معایب یک سایت ارزان و بی کیفیت

اما این طراحی سایت ارزان معایبی دارد که ممکن است در آینده نزدیک شما را ملزم به پرداخت هزینه ای 4 برابر هزینه طراحی سایت حرفه ای که هزینه ای متعادل دارد می کند.
یکی از این معایب اختصاصی و داینامیک نبود ن سایت است که باعث می شود شما برای هر تغییر کوچک در سایت به شرکت مراجعه کنید و هزینه پرداخت کنید.
در حالی که یک سایت اختصاصی با توجه به خاص و میل مدیران شرکت و این که داینامیک بودن سایت باعث می شود مدیر سایت در شرکت شما هر تغییری را در سایت به راحتی انجام دهد.
عیب دیگری که در سایت ارزان وجود دارد ریسپانسیو نبودن سایت است.که این رو ها با استفاده زیاد کاربران از اینترنت موبایل از اهمیت بالایی برخورداراست.
سایت های آماده و ارزان مورد قبول گوگل نیستن چرا که بهینه سازی های لازم در آن اعمال نشده است و به هیچ وجه یک چنین سایتی نمی تواند سئو شود و در نتایج گوگل بازدید داشته باشد.

نتیجه که برای مدیران کسب و کار مهم است


مدیران کسب وکار ها بهتر است با تحقیق کامل در مورد موارد مربوط به توانایی یک سایت با کیفیت شرکت طراحی سایت مناسبی را انتخاب کنند البته با قیمتی معقول که در آینده از کیفیت سایت خود راضی باشند.
شرکت طراحی وب سایت معتبر با نمونه کار های با کیفیت بدون شک قابل اعتماد است و شما با خیال راحت پروژه خود را به آن شرکت بسپارید.

دیدگاه های کاربران