نمونه سایت بیمه آنلاین

دسته‌بندی: استارت آپ ها

تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۷

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 795

نمونه سایت بیمه آنلاین

نمونه سایت بیمه آنلاین

در این مقاله قصد داریم به بررسی نمونه سایت‌های فعال درزمینه فروش آنلاین بیمه‌نامه در ایران بپردازیم و از پیش‌نیازها و محاسن طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه بگوییم در پایان این مقاله شما خواهید دانست که چه وب سایت‌های در ایران مشغول فروش آنلاین بیمه هستند، شما چگونه می‌توانید صاحب یک وب‌سایت یا اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه باشید و دارا بودن چنین وب‌سایت و اپلیکیشنی چه کمکی به کسب‌وکار شما می‌کند.

منظور از وب‌سایت بیمه آنلاین چیست؟

وقتی از وب سایت‌های بیمه آنلاین صحبت می‌کنیم، منظورمان صرفاً وب‌سایت یک شرکت فروش بیمه نیست بلکه وب‌سایتی مدنظر است که کاربران آن می‌توانند انواع مختلف بیمه‌نامه مانند عمر، بدنه، ثالث، آتش‌سوزی و را به‌صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری و تماس تلفنی خریداری نمایند ... این وب‌سایت‌ها با پیاده‌سازی روند خرید انواع مختلف بیمه‌نامه به‌صورت آنلاین، امکان فروش بیمه نامه‌های مختلف از شرکت‌های مختلف را دارا هستند.

اولین وب‌سایت بیمه آنلاین کشور

بیمه بازار

با توجه به سابقه ثبت دامنه و همچنین بر اساس ادعای خود وب‌سایت، بیمه بازار نخستین وب‌سایت فروش آنلاین بیمه در کشور ما بوده است این وب‌سایت از سال 1395 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده. و تا تاریخ تولید این مقاله نیز به فعالیت خود درزمینه فروش انواع مختلف بیمه‌نامه ادامه می‌دهد بیمه بازار امکان فروش بیمه‌های ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، بیمه زلزله، بیمه عمر، بیمه درمان تکمیلی، بیمه لوازم الکترونیکی، بیمه مسافرتی و بیمه تأمین اجتماعی را دارا بوده و تقریباً با تمام شرکت‌های بیمه همکاری دارد.

این وب‌سایت در طول فعالیت خود همواره به‌روز رسانی‌های مناسبی ازلحاظ فنی و ظاهری ارائه داده و همچنینی خدمات خود را در قالب اپلیکیشن اندروید نیز ارائه می‌دهد.

 

بیمیتو غول تبلیغاتی بیمه

بیمیتو

شاید خیلی از مطالعه کنندگان در این خصوص با من هم عقیده باشند که با توجه اولین بودن وب‌سایت بیمه بازار، بیمیتو از شهرت و بازدید بیشتری برخوردار است بخش عمده‌ای از این شهرت مدیون تبلیغات حرفه‌ای وب‌سایت بیمیتو به روش‌های مختلف می‌باشد.

حتماً با تبلیغات و بیلبوردهای بیمیتو به‌خصوص در شهر تهران مواجه شده‌اید بیمیتو با اجرای کمپین‌های مختلف تبلیغاتی توانسته در این حوزه از رقیبان خود پیشی بگیرد.

بیمه شو، تازه‌وارد حرفه‌ای

بیمه شو

می‌توان گفت وب‌سایت بیمه شو نسبت به بیمیتو و بیمه بازار، از تازه‌واردان حوزه فروش آنلاین بیمه بوده. است این وب‌سایت مانند دو رقیب مطرح خود امکان فروش بیمه نامه‌های مختلف را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

ویژگی متمایزکننده این وب‌سایت امکانات اختصاصی آن نسبت به رقبای خود می‌باشد امکان بازاریابی بیمه‌نامه و همچنین پنل اختصاصی نمایندگان بیمه ازجمله این امکانات می‌باشد این وب‌سایت در تابستان سال 1397 توسط شرکت طراحی سایت آذرین وب طراحی و پیاده‌سازی شده است.

چگونه می‌توانیم صاحب یک وب‌سایت فروش آنلاین بیمه باشیم؟

کارگزاران، نمایندگان و شرکت‌های بیمه در سال‌های گذشته به این نتیجه رسیده‌اند که عدم ایجاد راهکار برای ورود به دنیای مجازی می‌تواند ضررهای جبران‌ناپذیری را به کسب‌وکار آنها وارد نماید در همین راستا در سال‌های گذشته با درخواست زیاد فعالین حوزه بیمه برای ورود به دنیای فروش آنلاین و طراحی وب‌سایت مواجه بوده‌ایم.

اما طراحی سایت بیمه و یا بهتر بگوییم فروش آنلاین بیمه چه پیش‌نیازهایی دارد و چه کسانی می‌توانند این کار را انجام دهند.

سیستم فروش آنلاین بیمه‌نامه آذرین وب

شرکت داده‌پردازان آذرین وب از سال 1396 با تحلیل و توسعه سیستم فروش آنلاین بیمه با امکانات اختصاصی و همچنین قابلیت همگام‌سازی با اپلیکیشن موبایل توانسته راهکار مناسبی برای ورود فعالین حوزه بیمه آنلاین به دنیای فروش آنلاین بیمه ارائه نماید.

وب سایت‌های بیمه شو، بیمه بانی و بیمت از نمونه وب سایت‌هایی است که آذرین وب طراحی و اجرای آن را بر عهده داشته البته در زمان تولید این مقاله برخی از این نمونه‌ها مراحل پایانی طراحی خود را سپری می‌کنند در این بخش برخی از این نمونه‌ها را مشاهده می‌نمایید..

دیدگاه های کاربران