سرعت سایت در طراحی سایت چگونه بالا می رود؟

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 864

سرعت سایت در طراحی سایت چگونه بالا می رود؟


مهمترین عامل در موفقیت طراحی سایت، سرعت آن می باشد و نیز سرعت سایت در بهینه سازی آن نیز تاثیر مستقیمی دارد. کاربرانی که وارد سایت می شوند، از آن سایت انتظار سرعت بالا را دارند و اگر انتظار آنها برطرف نشود مطمئنا از سایت شما خارج می شوند و به سمت سایت های سریع تر و سبک تر می روند.
مهمترین مسئله ای که در سرعت سایت تاثیر می گذارد استفاده از تصاویر با اندازه بالا و با کیفیت می باشد که باعث می شود تا سرعت سایت پایین بیاید. سعی کنید برای استفاده از تصاویر با کیفیت از فرمت jpeg استفاده نمایید، چرا که فرمتی مثل PNGs سرعت سایت را کاهش می دهد. همچنین می توانید سایز تصاویر را کوچ نمایید که بین 500 تا 800 پیکسل مناسب می باشد.
در طراحی سایت بیشتر نرم افزار انیمیشن های فلشی سازگار نمی باشند و سرعت سایت را بسیار کاهش می دهند. از فایل های فلشی نیز بسیار دوری نمایید، موتورهای جستجو مخصوصا گوگل فایل فلشی را نمی خواند.
قطعا طراحی سایتتان موارد بسیاری دارد که در سرورهای مختلف قرار می گیرد و مرورگر ها باید تمامی این موارد را از سرورها جمع آوری کند تا سایت را بارگیری کند که باعث شود زمان بارگیری افزایش داشته باشد.برای اینکه سرعت بارگیری را کاهش نمایید. به گفته طراحان سایت، طراحی سایت را طولانی نمایید چرا که هرچه طولانی تز باشد سرعت سایت را افزایش می دهد و مولفه های طراحی سایت از سرورها جمع می نماید تا سایت برای بازدید کنندگان به سرعت لود شود.
در طراحی سایت ممکن است تعدادی کد درج شده باشد که لازم هم نمی باشد. سایت هایی هستند که برای ارتباط برقرار کردن با یکدیگر کدی را ما بین خود اعلام می نمایند و در سایت شان درج می نمایند.کدهایی مانند گوگا پلاس، الکسا و ... ، اما برخی دیگر از کدها استفاده ای ندارد و بی مورد در HTML ذخیره شده اند که ممکن است سرعت سایت را کاهش دهد بنابراین یا حذف آنها سرعت سایت را افزایش هید.

دیدگاه های کاربران