3 گام برای راه اندازی تجارت مجازی

دسته‌بندی: استارت آپ ها

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 1251

3 گام برای راه اندازی تجارت مجازی


راه اندازی یک مرکز تجارت مجازی(که مالک آن  خودمان باشیم)شاید در اولین نگاه کاری بسیار ناامید کننده به نظرتان برسد.ولی واقعا اینطور نیست، در واقع بخش مهم کسب و کارتان دریک روز امکان پذیر است.
نگران نباشید، من منظورم از این سادگی بیان این نیست که کاری کم کیفیت به شما پیشنهاد دهم.،
احتمالا راه اندازی تجارت مجازی در یک روز غیرممکن به نظر برسد،اما وقتی شما گام هایی درست بر طبق اصول و قوانین بردارید با کمترین زمان پیشرفت خواهید داشت.


1)انتخاب یک طرح
زمانی که برخی از شرکت ها تصمیم میگیرند که به جای استفاده از طرح های آماده و ساخته شده و یا خدمانی مشابه، نسبتی از پولشان را صرف سرمایه گذاری در طراحی عمومی سازه کارشان کنند، این کار بسیار اسانترو به صرفه تر است.
قطعا شما نیاز به اتنخاب طرحی دارید که مشوق خرید مشتریانتان باشد.
بهترین انتخاب، طراحی سایت که با ویژگی هایی از جمله سادگی وهمراه با رعایت اصول (عرف کاری)و دارای کاربرد سیار ، تا برای مشتریان بهترین تجربه کاربری باشد .
ضمیمه: سرمایه گذاری در کاربرد سیار یا غیرسیار: مسئله این است؟
بنرهای تجملی و فانتزی دارای انیمیشن ممکن است ایده خوبی به نظر برسد،اما شرکت های مجازی را که هدف اصلیشان که فروش محصولاتشان است ،دور میکند.
در نظر داشته باشید زمانی که فروشگاهتان پراز الگوی محصولاتتان باشد ،چگونه بازتابی برروی مشتریانتان خواهد داشت. در این صورت انتحاب طرحی ساده و بی نقص تمرکز بصری مشتری را جذب خواهد کرد.


2)محتواگذاری
گام بعدی در طراحی سایت، طرحی را با محتویات محصولتان درصفحه بارگذاری کنید، اما این به معنی ثمره و خاتمه صفحه شما نیست.
طرح ها و محتویات اکثر مراکز تجارت مجازی به شما کمک میکند تا یک سری از اصطلاحات و اطلاعات مهم  مشترک را در عرض چند دقیقه به صفحه تان اضافه کنید.
نهایتا شما باید اطلاعات چداگانه درباره هریک از محصولاتتان و نحوه ی ارسال ان به اشتراک بگذارید، اما نیازی نیست اطلاعات تکمیل و پایانی باشد.


ضمیمه:3 اشتباه مهلک که نباید در تجارت مجازی صورت بگیرد.
این بدین معنی نیست که شما متنی را بدون بررسی قواعد ساختاری به اشتراک بگذارید،بایستی با ارامش ذهنی کامل به عقب باز گردید و با در نظر گرفتن قواعد انرا اصلاح کنید.
با اهمیت ترین مسئله در این قسمت انتخاب محصولاتی که با کمک ان مشتریان شما را راهنمایی به خرید ومتعهد نسبت به فروشگاهتان کند.

3)اضافه کردن محصولات و اماده سازی انها برای ارسال
تعریف گاربردی از محصولاتتان بدون پیشنهاد روش و نحوه ارسال عملکرد خوبی برای مرکزتان ندارد.
جای شکرش باقیست، که برنامه ی drop_shipping   مانند برنامه ی oberto که محتوای محصولات فروشگاه شما را پر کرد این بار به روشی اسانتر برای تحویل محصولات به مشتریان کمک خواهد کرد.
بعد از گرفتن سفارش تنها کاری که احتیاچ به انجام ان است، تایید سفارش و ارسال مجصول با استفاده از  drop_shippinh    به خریدار است.
نصب این برنامه راهی ساده و اسان و اطمینان بخش برای ثبت سفارشات مشتریان شماست.
ضمیمه: 5راه شناخته شده برای ایجاد تجارت مجازی
با گام های قاطع و بررسی شده شما میتوانید بازاریابی محصولاتتان را شروع کنید،درحالی که همچنان  این امکان برای شما فراهم است که کار خودرا بهبود وارتقا دهید. تاکنون شما نوانسته اید با راه اندازی فروشگاه مجازیتان در یک روز، موانع بزرگ راه را از بین برید و به موفقیت بزرگی در فروش برسید.            

دیدگاه های کاربران