آموزش تایید دامنه های بین المللی

دسته‌بندی: تکنولوژی‌ها

تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 760

آموزش تایید دامنه های بین المللی

پس از ثبت دامنه های بین المللی، توسط رجیسترار یک پیغام تاییدیه انگلیسی از Hostcontrol به ایمیل شخص ثبت کننده ارسال می شود که باید با کلیک بر روی لینک فعالسازی احراز هویت مشخصات وارد شده را انجام داد در غیر این صورت دامنه فعال نخواهد شد و تا آن زمان، پیغام pending validation در صفحه دامنه نمایش داده می شود.

آموزش تایید دامنه

 

نکات مهم:

1- در صورتی که برای تایید مشخصات بر روی لینک فعال سازی در زمان مقرر کلیک نشود و approve انجام نشود، باید از طریق ارسال تیکت این مورد را به واحد پشتیبانی اعلام کنید تا مجدد درخواست ارسال ایمیل فعال سازی از طرف ما به رجیسترار ارسال گردد.

2- DNS های ست شده بر روی دامنه تا قبل از تایید لینک فعال سازی به دامنه متصل نخواهند شد و بین 30 دقیقه تا 2 ساعت بعد تایید لینک فعال سازی (در صورت صحت انجام مراحل) دامنه به DNS ها متصل می شود و باید کش و کوکی مرورگر بعد از بازه اعلامی خالی شود.

3- دقت کنید ایمیل فعال سازی ممکن است در فولدر Spam و یا Junk نیز دریافت شود، لذا حتما در صورتی که در Inbox آن را یافت نکردید در این 2 فولدر عبارت Hostcontrol را نیز جستجو نمائید و بین 6 الی 12 ساعت باید منتظر دریافت ایمیل از این رجیسترار باشید. (زیرا در برخی موارد به دلیل حجیم بودن تعداد ایمیل های ارسالی و صف ایمیل ها ممکن است ارسال با تاخیر انجام شود)

4- ایمیل تاییدیه تنها یکبار برای هر حساب کاربری ارسال می شود و معمولا برای اولین دامنه بین المللی ثبت شده ارسال خواهد شد و در صورت تایید لینک فعال سازی برای ثبت دامنه های بین المللی بعدی نیازی به تایید مجدد نمی باشد.

5- بر اساس تصویر زیر باید مراحل را انجام دهید و تیک گزینه های نمایش داده شده را بزنید تا تایید به صورت کامل انجام شود و در انتها متن تاییدیه نمایش داده خواهد شد.

دیدگاه های کاربران