ارزش محتوای خوب در طراحی سایت (قسمت دوم)

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 234

ارزش محتوای خوب در طراحی سایت (قسمت دوم)

همانطور که ما در یک پروژه با یک مشتری در حال تکامل و پیشرفت هستیم، دوست داریم تا حد ممکن اطلاعاتی در مورد عناصر اصلی و نحوه تغییر آنها بر اساس زمینه های مختلف وب سایت نیز داشته باشیم.

 عناصر محتوایی که در یک محتواگذاری قبل از رویکرد طراحی گرافیک وب سایت مهم هستند: 

سرفصل ها و subheader ها

Core messaging

متن پاراگراف اطلاعات درباره ی کاربران و مسیر بازدید ها

دکمه فراخوانی (Call to action)

تصاویر

ویدئو ها  جانمایی و مسیریابی

حساب های رسانه های اجتماعی بهینه سازی موتور جستجو

تعادل برقرار کردن

همه با شرایط رویکرد محتواگذاری قبل از طراحی سایت موافق نیستند. شما باید تعادل ایجاد کنید همچنین باید جانب خود را انتخاب کنید.

اگر این رویکرد برای شما دشوار است، پیشنهاد می کنم از عناصر جهانی مانند مسیریابی، سئو، و دکمه فراخوانی(call to action) استفاده کنید. سپس شروع کنید تمرکزتان را با بررسی اطلاعات مربوط به کاربر و مسیرهای بازدیدشان باریک تر و دقیق  تر کنید. این فرآیند می تواند غافلگیر کننده به نظر بیاید، اما مانند هر چیزی در زندگی، شما نیاز دارید آن را  به بخش های کوچک تر تقسیم کنید و لیست های بزرگ را ذره ذره ارزیابی کنید.

اگر برای طراحی مجدد وب سایت یا راه اندازی یک سایت جدید آماده هستید، ما میتوان یک رویکرد ترکیبی از تصمیمات کاربر، طراحی وب سایت و SEO را یه شما ارائه دهیم.

اما برای تعداد زیادی سوالات آماده باشید. زیرا هر چه بیشتر در مورد شما و بازدید کنندگانتان بدانیم، بیشتر میتوانیم به دستیابی اهداف و بازاریابی تان کمکتان کنیم.

دیدگاه های کاربران