معرفی انواع سایت

بررسی امکانات و کاربردهای انواع سایت

طراحی سایت اسنپ و سرویس های تاکسی یاب

حتما تاکنون با اپلیکیشن های یابنده تاکسی یا تاکسی یاب آشنا شدید یا حداقل خبرهایی از آنها به گوشتان خورده است. اپلیکیشن هایی نظیر اسنپ (snapp) ، تپ سی (tap30) ، راید (ride) و سایر سایت ها و اپلیکیشن های مرتبط که کار اصلی آنها ارائه خدمات تاکسی رانی درون شهری و ارتباط بین رانندگان و مسافرین است.
زمستان 95 معرفی انواع سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت فروشگاهی

شرکت طراحی فروشگاه اینترنتی آذرین وب با تجربه 5 ساله در ضمینه برنامه نویسی، پشتیبانی و طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از اولین شرکتهای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی میباشد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی از جمله تکنولوژی های نوپا در زمینه تجارت الکترونیک در کشور ما میباشد.
زمستان 95 معرفی انواع سایت

ایجاد سایت

ایجاد سایت و ساخت سایت می تواند کمک بسزایی به رشد یک کسب و کار بکند که این رشد می تواند یا از طریق معرفی محصولات و خدمات و یا از طریق فروش مستقیم محصولات صورت گیرد.
زمستان 95 معرفی انواع سایت

طراحی سایت اختصاصی

بیشتر سایت های بزرگ دنیا و ایران از سیستم مدیریت محتوا های آماده استفاده نمی کنند چرا که این سیستم های آماده مشکلاتی را با خود به همراه می آورند که باعث می شود سایت به آن صورتی که باید حرفه ای عمل نکند. سایت های بزرگ برای رفع این مشکل اقدام به ایجاد سیستم مدیریت محتوا اختصاصی کرده و امکانات مورد نیاز خود را در آن لحاظ کردند.
زمستان 95 معرفی انواع سایت

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟