معرفی انواع سایت

بررسی امکانات و کاربردهای انواع سایت

طراحی سایت علی بابا

علی بابا در سال 1390 با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشور فعالیت خود را در زمینه رزرو و فروش بلیط آغاز نمود.علی بابا کامل ترین سیستم جستجو بلیط های سیستمی و چارتز می باشد و این امکان را به کاربران خود داده است تا در کمترین زمان رزرو و خرید بلیط را انجام دهند.
تابستان 96 معرفی انواع سایت

طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت و طراحی وب سایت با توجه به امکاناتی که برای آنها در نظر میگیریم میتوانند در دسته بندی های مختلفی قرار گیرند. به عنوان مثال سایت های فروشگاهی گاهی میتوانند مثل سایت دیجی کالا کامل و دارای امکانات پیشرفته و فراوانی باشد و گاهی نیز میتواند یک سایت فروشگاهی ساده و بدون امکانات نیز باشد.
تابستان 96 معرفی انواع سایت

طراحی سایت بامیلو

امروزه بیشتر افراد ترجیح میدهند در منزل خود مایحتاج روزانه و لوازم منزل ،پوشاک و... را از منزل و براحتی و سرعت بیشتری خرید نمایند و احتمالا نام سایت فروشگاهی بامیلو به گوشتان خورده است و تا حدودی از تجارت این سایت با خبر هستید، طراحی سایت بامیلو یکی از سایت های موفق در زمینه طراحی سایت تجارت الکترونیک می باشد که در آن محدودیتی در فروش کالا وجود ندارد.
تابستان 96 معرفی انواع سایت

طراحی سایت وردپرس

وردپرس محبوب ترین cms رایگان می باشد و یکی از گزینه ها برای طراحی سایت ارزان و کارآمد طراحی سایت وردپرس می باشد ولی این نوع طراحی سایت مزایای و معایبی نیز به همراه دارد. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا سایت می باشد که کاربران بسیاری در ایران و جهان را جذب نموده است و دسترسی رایگان به آنها داده است.مدیریت سایت،محتوا و مطالب سایت با وردپرس بسیار آسان می باشد.
تابستان 96 معرفی انواع سایت

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟