سفارش طراحی سایت حرفه ای با هاست و دامنه

طراحی وب سایت اختصاصی

در بحث طراحی سایت و طراحی پورتال - پرتال به طور کلی به مجموعه ای صفحات وب که ممکن است شامل متون ، تصاویر ، لینک ها و... باشد و مربوط به شخص ، اشخاص ، مکان یا چیز خاصی باشد، سایت یا وبسایت میگویند.

 

هاست | سرور

در طراحی وب سایت ، طراحی پورتال - پرتال ، طراحی فروشگاه اینترنتی و به طور کلی طراحی وب ، پایه و اساس و محتویات سایت بر روی هاست قرار میگیرد. هاست به مجموعه فضایی از یک سرور گفته میشود که برای بارگزاری وب سایت در نظر گرفته میشود . هاست میتواند با مشخصات مختلف ارائه شود.

اگر حجم و محتویات سایت به قدری باشد که فضای و سرعت هاست برای آن کافی نباشد از سرور برای بارگزاری سایت استفاده میشود. سرور ها داری حجم و سرعت بالا بوده و دارای مشخصات مختلفی میباشند.

 

دامنه | آدرس سایت

دقیقا مانند نام گذاری انسان ها ، اشیا و... هر وب سایت نیز نیاز به نام گذاری دارد. به آدرس هر سایت که با وارد کردن آن در مرورگر میتوان وارد وب سایت مورد نظر شد دامنه میگویند ، مانند (azarinweb.com)

 

کدهای html

هر صفحه وب یا وب سایت از تعداد زیادی کد html پیروی میکند ، کدهای html مانند سازه های هر سایت یا وب سایت هستند ، ماهیت و وجود کدهای html ارتباطی با زبان طراحی سایت ندارد. صفحه اصلی سایت معمولا index.html نام دارد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت یا طراحی وب سایت به مجموعه فرآیند هایی گفته میشود که حاصل آنها یک وب سایت طراحی شده با صفحات و امکانات مختلف میباشد. این روند طراحی معمولا به طور اصولی توسط شرکت های طراحی سایت مانند آذرین وب صورت میگیرد. روند طراحی سایت شامل مراحل مختلفی است که هرکدام را به اختصار مرور میکنیم.

1 – مشخص نمودن موضوع طراحی سایت: اولین قدم برای طراحی سایت این است که موضوع و کاربری سایتی که میخواهید طراحید کنید را مشخص نمایید. چون نحوه طراحی و امکاناتی که در طراحی وب سایت در نظر گرفته میشود تا حدود زیادی بستگی به موضوع و کاربری سایت شما خواهد داشت.
طراحی سایت میتواند با موضوعات بسیار متنوع و مختلفی صورت پذیرد مانند: طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت دولتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت پزشکی و سایر موضوعات طراحی سایت.

گروه آذرین وب برای راحتی و تصمیم گیری بهتر در رابطه با انتخاب موضوع و مشاهده امکانات هر موضوع در طراحی سایت اقدام به طراحی سیستم سفارش آنلاین طراحی سایت در تمام موضوعات نموده است با استفاده از این سیستم شما میتوانید موضوع طراحی سایت خود را انتخاب نموده ، امکانات و بسته های طراحی سایت را در آن موضوع مشاهده ، و بسته مناسب با انتظارات خود را انتخاب نمایید و سفارش طراحی وب سایت خود را ثبت کنید.

2 – برآورد هزینه طراحی سایت: برآورد هزینه طراحی سایت برای هر شخص یا شرکتی که نیاز به طراحی سایت دارد از مهمترین بخش های طراحی وب سایت محسوب میشود. معمولا شرکت های طراحی سایت و طراحان برای طراحی وب سایت مورد نظر شما قیمت های مختلفی ارائه میدهند که معمولا اختلاف زیادی بین آنهاست ، علت پدیده قیمت های متفاوت در طراحی سایت چندین مورد میباشد ، بهتر است این موضوع را با ذکر یک مثال توضیح دهیم ، تصور کنید شما برای برآورد هزینه طراحی سایت شخصی با یک شرکت طراحی سایت تماس میگیرید و کارشناس شرکت برای طراحی اختصاصی وب سایت شخصی مبلغ 4 میلیون تومان را ارائه میدهد که ممکن است به نظر شما مبلغ بالایی باشد ، سپس با شرکت یا شخص دیگری تماس میگیرید و برای طراحی سایت شخصی با قیمت 500 هزار تومان مواجه میشوید که اختلاف زیادی با قیمت شرکت قبلی دارد.

علت این مسئله در یک کلمه میباشد، "اختصاصی" شرکت اول برای طراحی اختصاصی سایت قیمت 4 میلیون تومان را ارائه داده ولی شخص دوم صحبتی از طراحی اختصاصی با شما نکرده است و با این تصور که با استفاده از قالب های آماده میتوان سایت مورد نظر شما را طراحی نمود قیمتی بسیار پایینتر ارائه داده است.

حال ممکن است شرکت اول قصد داشته مبلغ 3.500.000 تومان برای سایت شما هزینه کرده و 500.000 تومان باقی مانده را به عنوان سود در نظر بگیرد ، این در حالی است که هزینه تمام شده برای شخصی که با استفاده از قالب آماده سایت شما را طراحی میکند تقریبا صفر باشد و آن شخص نیست در ازای ارائه سیستم های ناکارآمد و پر از ایراد قالب های آماده همان سودی را از شما دریافت کند که شرکت طراحی در نظر داشته ، در نتیجه بعد از مدت متوجه ضعف سایت شده و به طراحی اختصاصی و هزینه دوباره روی می آورید.

علت دیگر قیمت های نجومی بعضی شرکت ها سابقه زیاد و داشتن نمونه کارهای بسیار در ضمینه طراحی سایت میباشد که به شما تضمین کار با کیفیت را میدهد و با اینکه مبلغ بالایی برای طراحی سایت شما دریافت میشود شما با خیال آسوده و مطمئن این مبلغ را پرداخت میکنید.
پشتیبانی ضعیف ، کار بی کیفیت ، استفاده از سیستم های آماده و نداشتن سابقه نیز میتوانند از دلایل قیمت های بسیار پایین ارائه شده باشند.

3 – طراحی گرافیک سایت: بعد از انتخاب موضوع و برآورد هزینه طراحی سایت و شروع پروژه ، نوبت به بخش طراحی ظاهری و گرافیکی سایت میرسد که احتیاج به مهارت طراحی تیم طراحی گرافیک و بررسی دقیق رنگ ها و المان های مرتبط با موضوع سایت شما دارد. تیم طراحی گرافیک آذرین وب با بهره گیری از علوم روز دنیا و استفاده از رنگ های سازمانی ، سلایق شخصی و مطالعه رفتار مخاطبین سایت شما اقدام به طراحی گرافیکی سایت نموده و طرح های اولیه را به شما ارائه میدهند ، این طرح ها در صورت تایید مشتری برای کدنویسی آماده میشوند یا در صورت عدم رضایت مشتری تغییرات لازم در آنها صورت میپذیرد. از معایب استفاده از قالب های آماده عدم امکان شخصی سازی گرافیک سایت میباشد و شما مجبورید از طرح های از پیش طراحی شده استفاده نمایید که در این صورت ممکن است سایت های مشابه سایت شما فراوان باشند.

4 – کدنویسی سایت : میتوان گفت حساسترین و تاثیر گذارترین بخش از طراحی سایت و طراحی پررتال بخش کدنویسی سایت میباشد ، به طوری کدنویسی اصولی سایت میتواند تا حدود 80 درصد موفقیت سایت شما را تضمین کند و از طرفی کدنویسی نادرست و غیر اصولی نیز میتواند باعث شکست سایت شما در ارائه خدمات شود.
مدت زمان کدنویسی سایت با توجه به زبان کدنویسی ، امکانات درخواستی و سطح پروژه تعیین میشود.
در برخی پروژه های سنگین و پیچیده تا 5 سال زمان برای کدنویسی صرف میشود.

اما به طور میانگین برای سایت های معرفی محصول ، شرکتی ، پزشکی و مشابه حدود 1 ماه و برای سایت های فروشگاهی 2 تا 3 ماه زمان در نظر گرفته میشود.
گروه آذرین با همکاری بهترین تیم های کدنویسی و برنامه نویسی در سراسر کشور بهترین خدمات کدنویسی را به صورت تضمینی برای طراحی سایت های مشتریان خود ارائه میدهد.

5 – تست های عملکردی: پس از اتمام مراحل طراحی گرافیک سایت و کدنویسی وب سایت ، حدودی یک هفته تست های عملکردی مختلف برای حصول اطمینان از بی نقص بودن سایت صورت میگیرد.

6 – تحویل و پشتیبانی وب سایت: بعد از اتمام مراحب طراحی سایت ، سایت به کارفرما تحویل داده میشود و بعد از آن انجام اموری مثل تغییرات جزئی، تغییرات کلی، آموزش، محافظت امنیتی و... بر عهده شرکت طراحی سایت خواهد بود که ممکن است خدمات درخواستی مشتریان در آینده خود شامل هزینه شوند.

1395-10-21 14:58 معرفی انواع سایت

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟